Середа, 28 Липня, 2021

Що буде зі справою Героїв Небесної Сотні?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

В п’ятницю, 15 листопада, адвокат Небесної Сотні опублікувала новину, щодо подальшого розслідування цієї справи. Детальніше про це розповість yes-lutsk.

Євгенія Закревська, представник Героїв Небесної Сотні та голова Колегії “Адвокатська дорадча група”, на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook опублікувала новину, яка приголомшила усіх. 

Розслідування подій, які відбувалися у 18-21 лютого 2014 року, буде зупинено. Річ у тім, що депутати Верховної Ради повинні були розглянути норму забезпечення слідства у справах Майдану та відповідно проголосувати. Проте, як наголосила Євгенія Закревська, це не відбулося, адже чиновники просто забули про це. Деякі депутати все ж таки спробували нагадати усім присутнім про важливість просування справи: Дмитро Разумков, Галина Янченко та Ярослав Юрчишин. На жаль, безрезультатно. 

Наступне засідання буде аж у грудні, 3 числа, а з 20 листопада справа піде в нікуди. 

Верховна Рада не проголосувала за деякі поправки до Закону про Державне бюро розслідувань, тому справи Революції гідності не будуть розглянуті ніким та ніде.

Адвокатська дорадча група зверталася до Володимира Зеленського, Руслана Рябошапка (Генерального прокурора), Олексія Гончарука (Прем’єр-міністра України) та Романа Тригуба (генерального директора Державного бюро розслідувань) з проханням про негайне вжиття заходів у питаннях щодо розслідування справ Майдану. За словами представників родичів Героїв Небесної Сотні — справа розвалюється.

Нагадаємо, напередодні, 14 листопада, активісти, громадські діячі, родичі загиблих та небайдужі люди влаштували мітинг на Банковій під назвою “Майдан забуттю не підлягає”, яка була викладена свічками. Усі присутні вимагали від Президента терміново втрутитися у ситуацію заради того, щоб Верховна Рада, Генпрокуратура та ДБР створили спеціальний підрозділ. Останній повинен займатися справами Героїв. Однією з умов створення такого підрозділу є — перехід усіх слідчих з прокуратури, Служби безпеки України та Національної поліції, які вели ці справи донині.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...