Четвер, 4 Березня, 2021

Що буде зі справою Героїв Небесної Сотні?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

В п’ятницю, 15 листопада, адвокат Небесної Сотні опублікувала новину, щодо подальшого розслідування цієї справи. Детальніше про це розповість yes-lutsk.

Євгенія Закревська, представник Героїв Небесної Сотні та голова Колегії “Адвокатська дорадча група”, на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook опублікувала новину, яка приголомшила усіх. 

Розслідування подій, які відбувалися у 18-21 лютого 2014 року, буде зупинено. Річ у тім, що депутати Верховної Ради повинні були розглянути норму забезпечення слідства у справах Майдану та відповідно проголосувати. Проте, як наголосила Євгенія Закревська, це не відбулося, адже чиновники просто забули про це. Деякі депутати все ж таки спробували нагадати усім присутнім про важливість просування справи: Дмитро Разумков, Галина Янченко та Ярослав Юрчишин. На жаль, безрезультатно. 

Наступне засідання буде аж у грудні, 3 числа, а з 20 листопада справа піде в нікуди. 

Верховна Рада не проголосувала за деякі поправки до Закону про Державне бюро розслідувань, тому справи Революції гідності не будуть розглянуті ніким та ніде.

Адвокатська дорадча група зверталася до Володимира Зеленського, Руслана Рябошапка (Генерального прокурора), Олексія Гончарука (Прем’єр-міністра України) та Романа Тригуба (генерального директора Державного бюро розслідувань) з проханням про негайне вжиття заходів у питаннях щодо розслідування справ Майдану. За словами представників родичів Героїв Небесної Сотні — справа розвалюється.

Нагадаємо, напередодні, 14 листопада, активісти, громадські діячі, родичі загиблих та небайдужі люди влаштували мітинг на Банковій під назвою “Майдан забуттю не підлягає”, яка була викладена свічками. Усі присутні вимагали від Президента терміново втрутитися у ситуацію заради того, щоб Верховна Рада, Генпрокуратура та ДБР створили спеціальний підрозділ. Останній повинен займатися справами Героїв. Однією з умов створення такого підрозділу є — перехід усіх слідчих з прокуратури, Служби безпеки України та Національної поліції, які вели ці справи донині.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...