Неділя, 22 Травня, 2022

Мосійчука звинувачують у неадекватній поведінці під час прямого ефіру: хворий чи нетверезий?

Нещодавно, народний депутат Ігор Мосійчук потрапив до неабиякого скандалу. Його звинуватили у нетверезому стані під час прямого ефіру на телеканалі ZIK. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на znaj.ua.

Нардеп дійсно перебував у дещо неоднозначному стані. Втім, глядачі не дочекавшись пояснень самого Мосійчука, звинуватили його у алкогольному сп’янінні. Обурення телеглядачів проявлялось не лише у коментарях, але й у дзвінках. 

Зокрема, посеред ефіру чоловік зателефонував та сказав: “Мосійчук знаходиться в нетверезому стані у вас в студії”.

Втім, нардеп відповів, що він перебуває “у такому стані, якому є”. Далі ж, він Мосійчука пролунали образливі слова у сторону телеглядачів, які запідозрили його у пиятиці.

Відтак, нардеп сказав: “Всі ці виродки, які телефонують і розповідають: “Нетверезий стан, ідіот, дурень” і тому подібне. Це все люди, які направляються з певного центру. Господи, дай їм розуміння…. Не будемо уточнювати (з якогось центру), але ми всі розуміємо, з якого”.

Після таких різких звернень, ведучий ефіру попросив Мосійчука поважати глядачів та не висловлюватись так у їх сторону. Однак, нардеп зауважив, що його дискредитують. Також, він зазначив, що прийшов на ефір з лікарні та поскаржився на свій психологічний стан. 

Протягом ефіру Мосійчук також неоднозначно висловлювався щодо Андрія Лозового, до якого й прив’язав усі негативні дзвінки до студії та гнівні коментарі. З його слів, лікарі попереджали його про можливі наслідки, однак, нардеп все ж вирішив прийти на телеканал ZIK. 

Втім, зранку, 29 травня, Ігор Мосійчук написав допис у Facebook, де обґрунтував свій неоднозначний стан на прямому ефірі операцією під наркозом напередодні. Нардеп розповів, що йому проводили процедуру припікання виразок під наркозом.

Також, Мосійчук вибачився за різкі висловлювання у сторону Лозового, хоч і визнав, що останнім часом між ними доволі напружені стосунки.