П’ятниця, 30 Липня, 2021

Виплати особам з інвалідністю хочуть підвищити

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Соціальний законопроєкт про внесення змін до статті 3 Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю дитинства та дітям з інвалідністю” було ухвалено Верховною радою у першому читанні. Про це дізнавався yes-lutsk посилаючись на “Голос України”.

29 жовтня відбулося вечірнє засідання народних депутатів, під якого було внесено депутатами від фракції “Батьківщина”. Альтернативний законопроєкт запропонували представники фракції “Опозиційна платформа — За життя”.

Михайло Цимбалюк, співавтор законопроєкту №2031 зазначив, що планується підвищення розміру виплат:

  • по догляду за особами з інвалідністю дитинства І групи (А) надбавка може зрости з 75 до 150% прожиткового мінімуму;
  • особи з інвалідністю ІІ групи (Б) надбавка може зрости з 50 до 100% прожиткового мінімуму;
  • одинокі особи з інвалідністю дитинства ІІ та ІІІ груп, які потребують постійного догляду надбавка може зрости з 15 до 75% прожиткового мінімуму.

За словами Михайла Цимбалюка, розмір виплат, які отримує ця категорія населення, дуже маленький, навіть мізерний. Станом на квітень поточного року виплати на допомогу особі з інвалідністю І групи з надбавкою на догляд становить 1564-3365 грн. 

Ірина Констанкевич, народний депутат Депутатської Групи “За майбутнє”, розповіла, що Український інститут стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров’я прогнозує збільшення кількості дітей з інвалідність до двохсот тисяч осіб та закликала колег передбачити збільшення необхідних коштів у Держбюджеті на наступний рік. 

Питання було винесене на голосування, рішення прийняте 324 голосами та законопроєкт прийнято за основу.

Під час того ж засідання було прийняте рішення про ратифікацію Угоди між урядами Сполучених штатів Америки та України для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень закону Америки “Про податкові вимоги до іноземних рахунків” (FATCA) (№0001).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...