П’ятниця, 30 Липня, 2021

Міністерство соцполітики перегляне фінансування "Пакунку малюка"

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Нещодавно стало відомо, що Міністерство соціальної політики планує переглянути фінансування “Пакунку малюка”. Про усі подробиці розповість yes-lutsk, посилаючись на ZN,UA.

За час існування державної програми “Відповідальне батьківство” на світ з’явилося більш ніж триста тисяч малюків (з вересня 2018 року). За цей рік для реалізації даної програми з державного бюджету було виділено понад півтора мільйона гривень, які призначені для допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим та особам з інвалідністю.

До речі, ця сума знаходиться на рахунках казначейства обласних державних адміністрацій, зокрема у Донецькій. Остання відмовилася підписати угоду з управлінням ООН з обслуговування проєктів (UNOPS). Саме UNOPS, згідно з підписним меморандумом, займалося закупівлею та формуванням бейбі боксів для усіх областей України, окрім Донецької (контракт не був заключений взагалі).

бейбі бокс

Коментарі Міністерства

Олег Коваль, замісник Міністра соціальної політики, розповів, що дізнавався причину відмови у заключенні договору Донецька та області. З Обласної державної адміністрації прийшла відповідь, у якій йшла мова про відкриття кримінальної справи в Генеральній прокуратурі щодо порушення формування та закупівлі “Пакунку малюка” на законодавчому рівні. Звичайними словами, Донецька ОДА відмовилася укладати договір з UNOPS через те, що закупівлі проводилися не через Prozorro та з порушеннями Закону України про публічні закупівлі.

Пан Коваль, також підкреслив, голова Донецької ОДА наголосив, що цей проект має бути монетизований. Це обумовлено тим, що лише так будуть контролюватися кошти, які йдуть на дитину.

Місяць тому було створений державний заклад при Prozorro, який буде займатися закупівлею бейбі боксів після підписання контракту — Центр державних закупівель. На сьогодні, плануються деякі зміни в “Пакунку малюка”. Проект бюджету передбачає продовжити фінансування цього проєкту у повному обсязі.

Міністерство соціальної політики проведе два тендери:

  • Перший на закупівлю “Пакунків малюка”;
  • Другий на траспортні послуги.

У другому тендері можуть взяти участь компанії, які виконують транспортні перевезення, такі як “Укрпошта” та інші недержавні перевізники.

До речі, планується перегляд змісту бейбі боксів та за місяць всі запропоновані зміни будуть згруповані. Вартість “Пакунку малюка” залишається без змін — п’ять тисяч гривень. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...