Вівторок, 2 Березня, 2021

Виплати лікарняних та допомогу по вагітності і пологам припинено: причини

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 20 листопада, Фонд соцстрахування повідомив проте, що кошти для виплати матеріального забезпечення особам, які застраховані виплачуватися не будуть. Докладніше розповість yes-lutsk.

За словами Євгена Баженкова, директора виконавчої дирекції Фонду, Кабінет міністрів затвердив бюджет на поточний рік, а напрями фінансування більше. Фонд не може виконати перерахування матеріальної допомоги, ніж це зазначено у бюджеті 2019.

Усі кошти, які були на рік заплановані, станом на 19 листопада вичерпано. Матеріальне забезпечення є на рахунках, але від сьогодні перерахування їх неможливе до того часу, поки не будуть внесені зміни до бюджету на 2019 рік.

Згідно з постановою №16 “Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік” була ухвалена Кабінетом міністрів на початку року, 16 січня. На матеріальне забезпечення були передбачені кошти у розмірі 12, 535 млрд грн. Проте, сьогодні ця сума становить на один мільярд більше, аніж зазначено у державному бюджеті.

Пан Баженков зазначив, що дана ситуація є недопустимою, адже фінансування припинено з бюрократичних причин. Переговори із Міністерством соцполітики ведуться та сподіваються, що проєкт внесення змін буде поданий на розгляд та затвердження Кабінету міністрів.

Директор Фонду запевняє, що проєкт готовий та останній крок за Міністерством соціальної політики. Також, Євген Баженков наголосив, що виплати відновлять одразу ж, як тільки проєкт змін затвердять.

Матеріальне забезпечення надається у випадках: тимчасової непрацездатності (догляд за хворою дитиною включно); вагітності та пологах; поховання.

Директор підкреслив, що затверджений бюджет дорівнює рівню минулого року.

Страхові виплати, фінансування медичних та соціальних послуг для тих, хто постраждав під час виробництва й реабілітаційного лікування для осіб, які застраховані Фонд нараховуватиме без перебоїв.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...