Вівторок, 27 Липня, 2021

Виплати лікарняних та допомогу по вагітності і пологам припинено: причини

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 20 листопада, Фонд соцстрахування повідомив проте, що кошти для виплати матеріального забезпечення особам, які застраховані виплачуватися не будуть. Докладніше розповість yes-lutsk.

За словами Євгена Баженкова, директора виконавчої дирекції Фонду, Кабінет міністрів затвердив бюджет на поточний рік, а напрями фінансування більше. Фонд не може виконати перерахування матеріальної допомоги, ніж це зазначено у бюджеті 2019.

Усі кошти, які були на рік заплановані, станом на 19 листопада вичерпано. Матеріальне забезпечення є на рахунках, але від сьогодні перерахування їх неможливе до того часу, поки не будуть внесені зміни до бюджету на 2019 рік.

Згідно з постановою №16 “Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік” була ухвалена Кабінетом міністрів на початку року, 16 січня. На матеріальне забезпечення були передбачені кошти у розмірі 12, 535 млрд грн. Проте, сьогодні ця сума становить на один мільярд більше, аніж зазначено у державному бюджеті.

Пан Баженков зазначив, що дана ситуація є недопустимою, адже фінансування припинено з бюрократичних причин. Переговори із Міністерством соцполітики ведуться та сподіваються, що проєкт внесення змін буде поданий на розгляд та затвердження Кабінету міністрів.

Директор Фонду запевняє, що проєкт готовий та останній крок за Міністерством соціальної політики. Також, Євген Баженков наголосив, що виплати відновлять одразу ж, як тільки проєкт змін затвердять.

Матеріальне забезпечення надається у випадках: тимчасової непрацездатності (догляд за хворою дитиною включно); вагітності та пологах; поховання.

Директор підкреслив, що затверджений бюджет дорівнює рівню минулого року.

Страхові виплати, фінансування медичних та соціальних послуг для тих, хто постраждав під час виробництва й реабілітаційного лікування для осіб, які застраховані Фонд нараховуватиме без перебоїв.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...