Середа, 28 Липня, 2021

Олена Зайцева просить відмінити вирок

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Засуджена за криваву аварію Олена Зайцева заявила, що її покарання потрібно скасовувати. Докладніше про це розповість yes-lutsk.

Журналістка Тетяна Доцяк опублікувала сьогодні приголомшливу новину про те, що одна з обвинувачуваних у дорожньо-транспортній пригоді просить про звільнення з місць позбавлення волі або скорочення терміну вдвічі. 

Адвокат Олени Зайцевої подав відповідну заяву до суду з проханням скасувати рішення Апеляційного суду та закрити кримінальне провадження або скоротити термін ув’язнення до п’яти років.

За словами Тетяни Доцяк, винуватиця страшної аварії не хоче перебувати у в’язниці та нести покарання за дії, які забрали життя шістьох людей. Під час розгляду справи Зайцева говорила, що буде нести будь-яке покарання. Проте, як виявилося, дівчина вирішила, що десять років ув’язнення занадто суровий вирок та подала скаргу до Верховного суду.

Також, у тексті скарги, Олена Зайцева наголосила на розподіленні виплат матеріальної компенсації постраждалим та сім’ям загиблих у відношенні 70/30 – менша частина, звичайно ж, передбачена ув’язненій. Згідно з вироком на обидвох винуватців поклали зобов’язання виплати компенсацій порівну. 

Як стало відомо, суд не прийняв скаргу від представника Олени Зайцевої, адже він не надав ніяких пояснень щодо незаконності та необґрунтованості суддівського рішення. Адвокат має п’ятнадцять діб на усунення цих помилок.

До речі, Геннадій Дронов, другий винуватець ДТП, теж подав скаргу до Верховного суду з проханням перегляду його вироку. Новий адвокат ув’язненого буде захищати його інтереси під час розгляду справи.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року, в Харкові, автомобіль Олени Зайцевої на шаленій швидкості проїхала на заборонений знак світлофора. В той самий час, на жовтий сигнал світлофора з-за повороту виїхав Геннадій Дронов. Унаслідок — машину Зайцевої відкинуло на переповнений людьми тротуар. На місці загинули п’ятеро, шоста — померла у лікарні, травмованих теж шість.

Обидва учасники цієї аварії були арештовані та вкінці суддівських засідань Дронову та Зайцевій було оголошено вирок у вигляді тюремного ув’язнення на 10 років та відшкодування збитків усім потерпілим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...