Субота, 16 Січня, 2021

Олена Зайцева просить відмінити вирок

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Засуджена за криваву аварію Олена Зайцева заявила, що її покарання потрібно скасовувати. Докладніше про це розповість yes-lutsk.

Журналістка Тетяна Доцяк опублікувала сьогодні приголомшливу новину про те, що одна з обвинувачуваних у дорожньо-транспортній пригоді просить про звільнення з місць позбавлення волі або скорочення терміну вдвічі. 

Адвокат Олени Зайцевої подав відповідну заяву до суду з проханням скасувати рішення Апеляційного суду та закрити кримінальне провадження або скоротити термін ув’язнення до п’яти років.

За словами Тетяни Доцяк, винуватиця страшної аварії не хоче перебувати у в’язниці та нести покарання за дії, які забрали життя шістьох людей. Під час розгляду справи Зайцева говорила, що буде нести будь-яке покарання. Проте, як виявилося, дівчина вирішила, що десять років ув’язнення занадто суровий вирок та подала скаргу до Верховного суду.

Також, у тексті скарги, Олена Зайцева наголосила на розподіленні виплат матеріальної компенсації постраждалим та сім’ям загиблих у відношенні 70/30 – менша частина, звичайно ж, передбачена ув’язненій. Згідно з вироком на обидвох винуватців поклали зобов’язання виплати компенсацій порівну. 

Як стало відомо, суд не прийняв скаргу від представника Олени Зайцевої, адже він не надав ніяких пояснень щодо незаконності та необґрунтованості суддівського рішення. Адвокат має п’ятнадцять діб на усунення цих помилок.

До речі, Геннадій Дронов, другий винуватець ДТП, теж подав скаргу до Верховного суду з проханням перегляду його вироку. Новий адвокат ув’язненого буде захищати його інтереси під час розгляду справи.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року, в Харкові, автомобіль Олени Зайцевої на шаленій швидкості проїхала на заборонений знак світлофора. В той самий час, на жовтий сигнал світлофора з-за повороту виїхав Геннадій Дронов. Унаслідок — машину Зайцевої відкинуло на переповнений людьми тротуар. На місці загинули п’ятеро, шоста — померла у лікарні, травмованих теж шість.

Обидва учасники цієї аварії були арештовані та вкінці суддівських засідань Дронову та Зайцевій було оголошено вирок у вигляді тюремного ув’язнення на 10 років та відшкодування збитків усім потерпілим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...

Перша сесія у Підгайцівській ОТГ: скандал, премії та обрання старост

Минулого тижня у Підгайцівській громаді відбулася перша сесія нового скликання. Голова ОТГ призначив старост та заступників. Зокрема, не обійшлося без скандалу. Більш...

Перше велике інтерв’ю луцького мера: про що говорили?

Минуло лише декілька днів після складення присяги новообраним мером Луцька, але перше велике інтерв’ю пан Поліщук вже встиг надати місцевому телеканалу “Аверс”....

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...