Субота, 2 Липня, 2022

Сергій Притула балотуватиметься до ВР у списках партії "Голос"

Сергій Притула братиме участь у дострокових парламентських виборах. Відомий шоумен, актор та телеведучий увійшов до партії “Голос” де лідером є Святослав Вакарчук. Саме з цією партією Сергій Притуле піде на дострокові вибори до Верховної Ради. Про це він заявив у відеозверненні, яке опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk.

Зокрема, у відеозверненні шоумен зазначив, що про його вступ до партії “Голос” офіційно скажуть сьогодні, під час з’їзду.Також, він зауважив, що такий крок був вимушений, адже його абсолютно не влаштовує нинішній політичний стан в країні, отож, телеведучий розуміє, що має великий відсоток довіри серед громадян та хоче бути корисним. Власне, Сергій Притула додав, що це для нього щось на кшталт “вийти з власної зони комфорту”, але він готовий до такого кроку.

притула

Найголовнішою мотивацією для нього є успішне майбутнє своїх дітей на рідній землі — в Україні. Адже, шоумен дуже хоче, аби його діти зростали, навчались та працювали на теренах України. 

Притула наголосив, що почувається достатньо фінансово незалежним чоловіком для того, щоб гарантувати, що його “похід до парламенту не є спробою заробити додатковий карбованець”. Також, його приємно здивував “свіжий” склад партії “Голос”, де з його слів, не буде ні одного старого політика, а лишень молоді, креативні та патріотичні люди. 

Сергій Притула стоятиме у списку партії 30. Задля того, аби він пройшов у парламент, “Голос” повинен буде набрати понад 10% голосів. 

притула

Чому Сергій Притула вирішив балотуватись до ВР?

Слід зауважити, що Сергій Притула є не лише відомим шоуменом, актором та телеведучим, але й патріотом своєї країни. Він з 2014 року допомагає українській армії у якості волонтера. Чоловік часто публікує дописи з проханнями про допомогу бійцям, звітностями про надходження коштів від простих людей на потреби армії, чеками від купівлі потрібної техніки, медикаментів, форми тощо. В одному з останніх звітів Сергій розповів, що перерахували 25 000 грн на набої для бійців сил спеціальних операцій, які тренуються під Кременчуком. 

Що відомо про партію “Голос”?

Це новостворена українська політична партія, керівником якої є Святослав Вакарчук ( соліст гурту “Океан Ельзи”). Відомо, що партія братиме участь у дострокових парламентських виборах влітку 2019 року. 

Відомо, що до позачергових парламентських виборів Вакарчук не встигав вчасно зареєструвати партію, тому, було прийняте рішення перейменувати і перереєструвати партію «Платформа ініціатив» на партію «Голос». Партія «Платформа ініціатив» зареєстрована 10 лютого 2015 року.

21 травня 2019 року партія отримала офіційні документи про перереєстрацію.

На думку деяких експертів, зокрема блогера й учасника АТО Олексія Петрова, партія може дістати істотну підтримку на виборах восени 2019 року, зібравши частину виборців партії “Слуга народу”.