Середа, 29 Червня, 2022

Нардеп погрожує судовим позовом проти волонтерок

Звичайне прохання, яке перетворилося у скандал, може завершитися для волонтерок Ярини Чорногуз та Анастасії Конфедерат судовим позовом. Хто погрожує відповідальністю дівчатам розкаже yes-lutsk з посиланням на Під прицілом.

Вчора, 29 січня, на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook народний депутат від партії “Слуга народу” Євген Брагар розмістив досить провокативний пост. У ньому, нардеп зазначив, що буде доцільно притягнути до кримінально відповідальності двох волонтерок: Ярину Чорногуз та Анастасію Конфедерат. За словами пана Брагара дії дівчат призвели до негативних наслідків, а саме звільнення водія автобусу. Чиновник впевнений, що водій не порушив закону, а прислухався до думки більшості пасажирів, а ось рішення покинути автобус було прийнято безпосередньо Яриною та Анастасією.

Євген Брагар запевнив, що прохання волонтерок це дискримінація та порушення закону, а саме статті 161 Кримінального кодексу України. Тому, народний депутат має намір звернутися до Головного управління Національної поліції України з відповідною заявою.

Нагадаємо, 27 січня волонтерки Ярина Чорногуз та Анастасія Конфедерат опублікували новину про те, що дорогою до столиці, в автобусі “Луцьк-Київ” водій увімкнув кінострічку відзняту у країні агресора. Обидві поверталися з похорону побратиму Миколи Сорочука, який загинув у зоні бойових дій від кулі снайпера. Ярина закликала водія вимкнути фільм, який озвучений російською мовою та запитала думки у пасажирів, які їхали тим самим рейсом. Проте, ані водій, ані пасажири не підтримали волонтерку, тому дівчата покинули автобус посеред дороги та вимушені були добиратися Києва самотужки.

Біля автостанції у Києві, на водія чекали небайдужі українці та активісти, які бажали почути причину такої поведінки, але чоловік знав про це та поїхав у інший бік. 

Згодом, у мережі з’явилася інформація, що вартість квитків Ярині та Анастасії повернула компанія-перевізник, а водія — звільнили.