Четвер, 17 Вересня, 2020

У Верховній Раді запрацює "Великий брат": що це і для чого?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Цікава новинка з’явиться у Верховній Раді вже найближчим часом. Усі подробиці розповість yes-lutsk, посилаючись на Экономические новости.

Верховна Рада буде мати спеціальне програмне забезпечення на основі штучного інтелекту. Про це повідомив Давид Арахамія, ймовірний лідер фракції “Слуга народу” у парламенті. 

До слова, штучний інтелект – це комп’ютерна розробка, яка спрямована на формалізацію завдань та необхідних проблем, які дуже подібні до людських дій. Сама галузь була започаткована у 1956 році та спрямовувалася на покращенні психології, нейрофізіології та іншими науками.  На сьогодні її розвиток перебуває на «підйомі», і спирається на застосування вже досягнутих результатів в інших областях науки та навіть у повсякденному житті.

Назвали це забезпечення “Великий брат”. Воно спрямоване на виявлення аномалій під час голосувань народних депутатів. Головна мета – запобігти корупції серед політиків.

На жаль, Арахамія не розповів жодних деталей про компанію, яка займається розробкою цього програмного забезпечення, але надав інформацію яким чином вона працюватиме та для чого її введуть.

За словами ймовірного лідера пропрезидентської політсили, у парламенті є традиції щодо корупції, тому першочергова задача “Великого брата” – боротьба з нею. Саме штучний інтелект має виявляти проблему.

Як це працює?

Програма постійно та безперервно зчитує голоси, результати голосування, знаходить патерни, всі знайдені аномалії підсвічує. Тобто, якщо поточне голосування буде відрізнятися від попереднього (звичного) – система сповіщає про це. “Великий брат” лише попереджає про порушення, але не кваліфікує причину аномалії.

Давид Арахамія наголосив, що програмне забезпечення створене допомогти уникнути “ризикових груп”, які можуть бути сформовані, адже в таких великих фракціях, як “Слуга народу” у тому ж числі, будуть формуватися групи депутатів за інтересами.

Також, відомо, що програма “Великий брат” прчне працювати вже з першого засідання новообраної Верховної Ради. Це новаторство буде вчитися в залежності від того, яка буде динаміка серед народних депутатів.  

Нагадаємо, Давид Арахамія – український волонтер, засновник організації “Народний проект” (допомагає військовим у зоні проведення антитерористичної операції),  підприємець, член партії “Слуга народу”.

У червні 2019 року Арахамія став ініціатором змін у правилах дрес-коду в Адміністрації Президента. З його допомогою документи, які забороняли вхід в установу в шортах був змінений.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Команда Покровського обганяє “Слугу народу” і наздоганяє “Європейську Солідарність”

Місцеві вибори вже практично “на носі” і соціологи вже роблять прогнози на те, що можна очікувати від них, пише сайт yes-lutsk. Нещодавно...

Волинь – лідер за кількістю передвиборчих порушень

Вибори вже зовсім незабаром і політики розгорнули активну боротьбу за керівні посади, пише сайт yes-lutsk. Подекуди передвиборчі перегони сягають апогею і навіть...

Андрій Покровський звернувся до лучан з нагоди Дня міста

Вже найближчими вихідними лучани будуть відзначати День міста, пише сайт yes-lutsk. Тож з нагоди цього свята напередодні лідер команди Громадського руху “Свідомі”...

Журналіст балотується у мери Ковеля: хто він?

Ігор Чайка - журналіст із тридцятирічним досвідом роботи, уродженець міста Ковель вирішив боротися за можливість стати очільником Ковельської територіальної громади. Для Ігоря...

Підгайцівська ОТГ – друга у всеукраїнському рейтингу громад за фінансовою спроможністю

На підставі даних, які опублікували Міністерство фінансів України, Державна казначейська служба України, Державна статистична служба України, а також даних веб-поталу openbudget.gov.ua експерти...