П’ятниця, 30 Липня, 2021

У Верховній Раді запрацює "Великий брат": що це і для чого?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Цікава новинка з’явиться у Верховній Раді вже найближчим часом. Усі подробиці розповість yes-lutsk, посилаючись на Экономические новости.

Верховна Рада буде мати спеціальне програмне забезпечення на основі штучного інтелекту. Про це повідомив Давид Арахамія, ймовірний лідер фракції “Слуга народу” у парламенті. 

До слова, штучний інтелект – це комп’ютерна розробка, яка спрямована на формалізацію завдань та необхідних проблем, які дуже подібні до людських дій. Сама галузь була започаткована у 1956 році та спрямовувалася на покращенні психології, нейрофізіології та іншими науками.  На сьогодні її розвиток перебуває на «підйомі», і спирається на застосування вже досягнутих результатів в інших областях науки та навіть у повсякденному житті.

Назвали це забезпечення “Великий брат”. Воно спрямоване на виявлення аномалій під час голосувань народних депутатів. Головна мета – запобігти корупції серед політиків.

На жаль, Арахамія не розповів жодних деталей про компанію, яка займається розробкою цього програмного забезпечення, але надав інформацію яким чином вона працюватиме та для чого її введуть.

За словами ймовірного лідера пропрезидентської політсили, у парламенті є традиції щодо корупції, тому першочергова задача “Великого брата” – боротьба з нею. Саме штучний інтелект має виявляти проблему.

Як це працює?

Програма постійно та безперервно зчитує голоси, результати голосування, знаходить патерни, всі знайдені аномалії підсвічує. Тобто, якщо поточне голосування буде відрізнятися від попереднього (звичного) – система сповіщає про це. “Великий брат” лише попереджає про порушення, але не кваліфікує причину аномалії.

Давид Арахамія наголосив, що програмне забезпечення створене допомогти уникнути “ризикових груп”, які можуть бути сформовані, адже в таких великих фракціях, як “Слуга народу” у тому ж числі, будуть формуватися групи депутатів за інтересами.

Також, відомо, що програма “Великий брат” прчне працювати вже з першого засідання новообраної Верховної Ради. Це новаторство буде вчитися в залежності від того, яка буде динаміка серед народних депутатів.  

Нагадаємо, Давид Арахамія – український волонтер, засновник організації “Народний проект” (допомагає військовим у зоні проведення антитерористичної операції),  підприємець, член партії “Слуга народу”.

У червні 2019 року Арахамія став ініціатором змін у правилах дрес-коду в Адміністрації Президента. З його допомогою документи, які забороняли вхід в установу в шортах був змінений.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...