Субота, 21 Травня, 2022

Як вибрати та де купити нетбук, який підійде саме вам?

Переглядаючи асортимент нетбуків в інтернет-магазинах і магазинах свого міста ви можете бути здивовані, адже кількість таких може здатися вам досить невеликим. У більшості випадків нетбуки будуть підписані як ноутбуки, тому при виборі такого пристрою орієнтуйтеся на його вагу і діагональ екрану. Далі ви дізнаєтеся про інші відмінності між нетбуком і звичайним лептопом, про те, як вибрати нетбук, що задовольнятиме ваші потреби, і де його можна придбати.

Що таке нетбук і чим він відрізняється від звичайного ноутбука?

Нетбук – це маленький комп’ютер, який призначений для доступу в мережу Інтернет і роботи з невеликими програмами. В першу чергу нетбуки купують для мобільного використання – студенти, бізнесмени та інші активні люди. Крім першочергового  завдання, для якого призначені нетбуки і ноутбуки, вони мають такі відмінності:

  1. Діагональ екрану. Однією з найбільш очевидних відмінностей між двома пристроями є розмір екрану – у нетбука діагональ коливається в межах 10 дюймів, у ноутбука – 18 дюймів. Для транспортування нетбука підійде невелика сумка, для того, щоб взяти з собою ноутбук, потрібно придбати спеціальну сумку для перенесення або місткий рюкзак.
  2. Вага. Ця характеристика є однією з найбільших переваг, через які мобільні люди так люблять нетбуки. Вага більшості нетбуків складає від 1 до 1,5 кілограма, вага середньостатистичного ноутбука – 3 кілограми.
  3. Процесор. Потужність процесора в ноутбуках набагато відрізняється від тієї, яка в нетбуках. З цим параметром і взаємопов’язані завдання, які ставлять перед нетбуком – робота в Інтернеті і з офісними документами. Для тих, хто любить грати в ігри або працює за комп’ютером на професійному рівні, не обійтися без ноутбука, а іноді і без повноцінного стаціонарного комп’ютера.
  4. Ціна. Середня ціна хорошого нетбука – 5-6 тисяч гривень, ціна ж на продуктивні ноутбуки коливається в межах від 10 до 15 тисяч гривень.
  5. Автономність. Середньостатистичний ноутбук працює без підзарядки від 2 до 3 годин, нетбук – від 6 до 10 годин залежно від поставлених завдань.

нетбук и ноутбук

Ось чому більшість студентів, мандрівників і активних бізнесменів вибирають собі саме нетбуки.

На що звернути увагу при виборі нетбука?

Знаючи основні відмінності між нетбуком і ноутбуком можна вільно розставляти пріоритети у виборі потрібного пристрою. До основних критеріїв, на які варто звернути увагу перед покупкою нетбука, відносять його:

  • автономність;
  • вагу;
  • розмір;
  • технічні характеристики;
  • працездатність.

Де придбати якісний нетбук?

Хороший вибір нетбуків для навчання і роботи пропонує інтернет-магазин Comfy. У ньому ви зможете знайти гаджети таких відомих брендів як Lenovo, Acer, Vinga, Dell, Prestigio і Asus. Нині ви можете оплатити пристрій частинами, а також отримати на нього знижку від 60 до 1000 гривень. Більшість користувачів роблять покупки в інтернет-магазині через те, що в поле “фільтри” можна задати необхідні критерії і таким чином швидко вибрати відповідну техніку.