Субота, 27 Лютого, 2021

Як вибрати та де купити нетбук, який підійде саме вам?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Переглядаючи асортимент нетбуків в інтернет-магазинах і магазинах свого міста ви можете бути здивовані, адже кількість таких може здатися вам досить невеликим. У більшості випадків нетбуки будуть підписані як ноутбуки, тому при виборі такого пристрою орієнтуйтеся на його вагу і діагональ екрану. Далі ви дізнаєтеся про інші відмінності між нетбуком і звичайним лептопом, про те, як вибрати нетбук, що задовольнятиме ваші потреби, і де його можна придбати.

Що таке нетбук і чим він відрізняється від звичайного ноутбука?

Нетбук – це маленький комп’ютер, який призначений для доступу в мережу Інтернет і роботи з невеликими програмами. В першу чергу нетбуки купують для мобільного використання – студенти, бізнесмени та інші активні люди. Крім першочергового  завдання, для якого призначені нетбуки і ноутбуки, вони мають такі відмінності:

  1. Діагональ екрану. Однією з найбільш очевидних відмінностей між двома пристроями є розмір екрану – у нетбука діагональ коливається в межах 10 дюймів, у ноутбука – 18 дюймів. Для транспортування нетбука підійде невелика сумка, для того, щоб взяти з собою ноутбук, потрібно придбати спеціальну сумку для перенесення або місткий рюкзак.
  2. Вага. Ця характеристика є однією з найбільших переваг, через які мобільні люди так люблять нетбуки. Вага більшості нетбуків складає від 1 до 1,5 кілограма, вага середньостатистичного ноутбука – 3 кілограми.
  3. Процесор. Потужність процесора в ноутбуках набагато відрізняється від тієї, яка в нетбуках. З цим параметром і взаємопов’язані завдання, які ставлять перед нетбуком – робота в Інтернеті і з офісними документами. Для тих, хто любить грати в ігри або працює за комп’ютером на професійному рівні, не обійтися без ноутбука, а іноді і без повноцінного стаціонарного комп’ютера.
  4. Ціна. Середня ціна хорошого нетбука – 5-6 тисяч гривень, ціна ж на продуктивні ноутбуки коливається в межах від 10 до 15 тисяч гривень.
  5. Автономність. Середньостатистичний ноутбук працює без підзарядки від 2 до 3 годин, нетбук – від 6 до 10 годин залежно від поставлених завдань.

нетбук и ноутбук

Ось чому більшість студентів, мандрівників і активних бізнесменів вибирають собі саме нетбуки.

На що звернути увагу при виборі нетбука?

Знаючи основні відмінності між нетбуком і ноутбуком можна вільно розставляти пріоритети у виборі потрібного пристрою. До основних критеріїв, на які варто звернути увагу перед покупкою нетбука, відносять його:

  • автономність;
  • вагу;
  • розмір;
  • технічні характеристики;
  • працездатність.

Де придбати якісний нетбук?

Хороший вибір нетбуків для навчання і роботи пропонує інтернет-магазин Comfy. У ньому ви зможете знайти гаджети таких відомих брендів як Lenovo, Acer, Vinga, Dell, Prestigio і Asus. Нині ви можете оплатити пристрій частинами, а також отримати на нього знижку від 60 до 1000 гривень. Більшість користувачів роблять покупки в інтернет-магазині через те, що в поле “фільтри” можна задати необхідні критерії і таким чином швидко вибрати відповідну техніку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...