П’ятниця, 30 Липня, 2021

128 електронних послуг від держави

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На минулому тижні Володимир Гройсман повідомив, що під його керівництвом Уряд зробив доступним 128 державних електронних послуг.Над цим вони працювали ще з квітня 2016 року.

Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на сторінку у соціальній мережі Facebook Гройсмана:

“Уряд перевів онлайн уже 128 держпослуг. Оформлення ФОП і ТОВ, допомоги при народженні дитини, субсидії, будівельні послуги та багато іншого”, – сказано у повідомленні.

Також глава уряду уточнює, що точкою доступу до послуг є Урядовий портал і на це ви витратите мінімум часу.

Відтепер подати заяву, скаргу у відповідний орган влади чи зробити запис в електронну чергу центру зайнятості можна не виходячи з дому. 

На їхню думку тепер кожен українець, зайшовши на цей веб-портал може отримати послугу чи інформацію про неї за такими категоріями:

  • Охорона здоров’я та освіта

  • Безпека та суд

  • Фінанси та податки

  • Транспорт

  • Підприємництво

  • Громадянство та міграція

  • Земля та екологія

  • Будівництво та нерухомість

  • Соціальний захист.

В кожній категорії є опис послуги, вказівки як її отримати, відповідальний орган влади та результат ваших дій. Звертаємо увагу, що всі послуги є безоплатні. Також є розділ, де можна поставити запитання.

Проте, це нововведення  Кабміну не залишилось без уваги. Активні користувачі соцмереж по-різному відреагували на це: частина схвально, мовляв нарешті не треба ходити по різних кабінетах зі стосом паперів, але більшість нарікає на недопрацювання, рекомендуючи доповнити види соціальних послуг. А сільське населення не бачить для себе сенсу в електронних послугах, оскільки значна кількість населених пунктів немає доступу до інтернету.

Зокрема Кабінет Міністрів України планує з 2020 року запустити електронну Єдину інформаційно-аналітичну систему управління соціальною підтримкою населення України (Е-Social).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...