Субота, 21 Травня, 2022

Актор "Кварталу-95" балотуватиметься в Верховну Раду

Актор “Кварталу-95” Юрій Корявченков (Юзик) має намір балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням “Ліга.Новости“. 

Про наміри Юрія Корявченкова стало відомо зі слів глави виборчого штабу Олександра Корнієнко, який розповів про те, що “Юзик” збирається йти по одному з округів в Кривому Розі. Відтак, актор висуватиметься як кандидат від партії “Слуга Народу”.

Також, Олександр Корнієнко зазначив, що за списками, скоріш за все, балотуватиметься ще декілька учасників з телешоу “Ліги Сміху”. Однак, прізвища їх не назвав. 

Як повідомляється на Facebook-сторінці “Команда Зеленського у Кривому Розі”, під час виборчої кампанії Корявченков був її представником. Зокрема, у повідомленні йдеться, що Юрій Корявченков – беззмінний член студії Квартал 95, довгий час був адміністративним продюсером, виконавчим директором і поєднував це з акторською кар’єрою. Також, на Facebook-сторінці повідомляють, що у Корявченкова дві освіти – за першою він інженер-електротехнік, а за другою – економіст-підприємець. 

А як підсумок, у дописі йдеться, що З 1997 по 2003 роки Юрій працював на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті на різних посадах. Але в підсумку образ КВН та змінив посаду заступника голови профкому великого комбінату на сцену. 

До слова, відомо, що новим главою президентської партії “Слуга народу” став політичний радник Володимира Зеленського Дмитро Разумков. Він розповів, що якщо актор (ред.-Юзик) подасть свою кандидатуру на праймеріз, у нього є хороші шанси стати кандидатом в народні депутати”.

Також, читайте про гучний вислів Яніни Соколової, щодо наміру “Юзика”.