Неділя, 3 Липня, 2022

"Я не Юзік з кварталу", – Яніна Соколова пояснила, чому не хоче йти у політику

Популярна українська журналістка Яніна Соколова зізналася, що протягом останнього місяця їй надходило сім пропозицій від різних політичних сил щодо того, щоб увійти в їхні партійні списки. Про це вона заявила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Далі про те, чому журналістка відмовилася від кожної з пропозицій та які плани у неї на найближчі п’ять років, розповість yes-lutsk.

Сьогодні вранці відома українська телеведуча та журналістка Яніна Соколова на своїй сторінці у Facebook розповіла, що протягом останнього місяця їй пропонували місця у партійних списках вже сім політичних сил. Проте, від пропозицій жінка відмовилася. За її словами, вона не бачить сенсу змінювати свою професію заради того, щоб зайняти місце у парламенті, принаймні, на даний момент. Яніна Соколова додала, що наразі вона принесе значно більше користі для країни, яку любить, саме у ролі журналістки. 

Відома телеведуча також зазначила, що бути політиком та творити закони – це дуже відповідально. Така посада потребує спеціальних знань та досвіду, відтак, жінка планує протягом наступних п’яти років здобути ці знання. Крім того, говорячи про посаду законотворця, Яніна Соколова сказала коротко:

“Я не Юзік з кварталу.”

Актор “Кварталу-95” балотуватиметься в Верховну Раду.

Також телеведуча звернулася до всіх, хто ще має бажання мати її у списках своєї політичної сили та хотів би зробити їй відповідну пропозицію. Усім вищезгаданим особам Яніна Соколова порадила:

“..не витрачати час на смс і зустрічі, бо можу одразу Вам відповісти: НІТ!”

Нагадаємо, що тиждень тому, 22 травня 2019 року, відома телеведуча та журналістка поділилася з усіма зізнанням про те, що вона перемогла рак. Сім місяців тому жінка дізналася про страшну хворобу та не опустила руки. Як жінка виглядає після хвороби, чим вона займалася протягом усіх місяців боротьби та хто був з нею поруч розповідав Я-Лучанин