Неділя, 22 Травня, 2022

Рейтинг луцьких депутатів за підсумками 2018 року

Нещодавно, депутати Луцької міської ради отримали експертну оцінку своєї діяльності. Докладніше про це розповість yes-lutsk з посиланням на ВолиньOnline.

Луцька міська громадська організація «Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу» (ЦПАВК) оприлюднила результати оцінювання депутатів за минулий рік. Ця процедура проводилася в рамках кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», яка охоплює сімнадцять областей України.

Згідно з результатами комплексної оцінки депутатів VII скликання за період із серпня 2018 року по січень 2019 року бали розподілили у такий спосіб:

  • «5 балів» та «4 бали» отримали вісім депутатів Луцької міської ради. Найвищим балом оцінили роботу позафракційного Миколи Яручика та депутата ГР «Народний контроль» Павла Данильчука;
  • «3 бали» отримало аж 24 депутати — більшість народних обранців;
  • «2 бали» та «1 бал» отримали дев’ять депутатів, серед них: від фракції «Блок Петра Порошенка»: Наталія Бунда; від фракції «УКРОП»: Вікторія Побережна, Сергій Савчук, Олександр Кравченко й Тетяна Янчук; позафракційні: Сергій Була, Костянтин Петрочук, Олександр Козлюк та Аркадій Соломатін.

Виконавчий директор ЦПАВК Катерина Шарпата розповіла, що оцінювання проводилося за 22 критеріями. Одним із позитивних моментів відзначено відсутність «кнопкодавства». Також, пані Шарпата зазначила, що бали за оприлюднення декларації про доходи не отримав ніхто з місцевих депутатів.

Депутати, які були присутні на заході пропонували свої варіанти покращення взаємодії з виборцями. Богдан Богонос, член ВО «Свобода», розповів про спілкування з населенням через соціальну мережу Facebook, а для звітності створена спеціальна сторінка, на якій публікуються всі звернення громадян та звіти виконаних робіт. Також, депутат зазначив, що в ЗОШ № 12 в останню п’ятницю місяця проводиться депутатський прийом.