П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Рейтинг луцьких депутатів за підсумками 2018 року

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Нещодавно, депутати Луцької міської ради отримали експертну оцінку своєї діяльності. Докладніше про це розповість yes-lutsk з посиланням на ВолиньOnline.

Луцька міська громадська організація «Центр політичного аналізу та виборчого консалтингу» (ЦПАВК) оприлюднила результати оцінювання депутатів за минулий рік. Ця процедура проводилася в рамках кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», яка охоплює сімнадцять областей України.

Згідно з результатами комплексної оцінки депутатів VII скликання за період із серпня 2018 року по січень 2019 року бали розподілили у такий спосіб:

  • «5 балів» та «4 бали» отримали вісім депутатів Луцької міської ради. Найвищим балом оцінили роботу позафракційного Миколи Яручика та депутата ГР «Народний контроль» Павла Данильчука;
  • «3 бали» отримало аж 24 депутати — більшість народних обранців;
  • «2 бали» та «1 бал» отримали дев’ять депутатів, серед них: від фракції «Блок Петра Порошенка»: Наталія Бунда; від фракції «УКРОП»: Вікторія Побережна, Сергій Савчук, Олександр Кравченко й Тетяна Янчук; позафракційні: Сергій Була, Костянтин Петрочук, Олександр Козлюк та Аркадій Соломатін.

Виконавчий директор ЦПАВК Катерина Шарпата розповіла, що оцінювання проводилося за 22 критеріями. Одним із позитивних моментів відзначено відсутність «кнопкодавства». Також, пані Шарпата зазначила, що бали за оприлюднення декларації про доходи не отримав ніхто з місцевих депутатів.

Депутати, які були присутні на заході пропонували свої варіанти покращення взаємодії з виборцями. Богдан Богонос, член ВО «Свобода», розповів про спілкування з населенням через соціальну мережу Facebook, а для звітності створена спеціальна сторінка, на якій публікуються всі звернення громадян та звіти виконаних робіт. Також, депутат зазначив, що в ЗОШ № 12 в останню п’ятницю місяця проводиться депутатський прийом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...