Неділя, 22 Травня, 2022

Віктор Павлік має намір балотуватись до Верховної Ради

Відомий український співак Віктор Павлік розповів про те, що має намір взяти участь у парламентських виборах. Відомо, що співак веде активні переговори з лідером партії “Стабільність” Василем Журавльовим. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на LB.ua

Відомо, що Віктор Павлік відверто заявив про свою мету журналістам. Отож, згідно з інформацією, український артист балотуватиметься у парламент від партії “Стабільність”, лідером якого є Василь Журавльов. 

Зі слів Віктора Павліка, остаточного рішення поки немає, однак він не відмовляється від такого розвитку подій. Втім, зі слів співака, навіть, якщо він не піде на вибори, все одно підтримуватиме партію “Стабільність”.

Варто відзначити, що Василь Журавльов також висував свою кандидатуру на пост президента України у 2019 році, однак перемогти у виборах йому не вдалося. Тепер політик веде переговори щодо співпраці не лише з Віктором Павліком, а й з Олегом Винником, продюсер якого не підтвердив інформацію щодо балотування співака у Верховну Раду.

Остаточне рішення щодо списку партії буде ухвалено на з’їзді, який проведуть через декілька тижнів.

Продюсер Олега Винника Олександр Горбенко не підтвердив, що співак планує балотуватися до Ради. Горбенко зазначив, що Винник займається туром, а не виборами.

До слова, вибори до Верховної Ради відбудуться в кінці липня, а не у жовтні, як планувалось раніше. Адже, новообраний президент Володимир Зеленський достроково розпустив Верховну Раду, видавши відповідний указ. Отож, як наслідок, вибори до парламенту відбудуться 21 липня.