Субота, 2 Липня, 2022

Відомий співак заявив, що йому пропонували мільйони доларів, аби він балотувався на президентських виборах

Наприкінці травня телеведуча Яніна Соколова у інтерв’ю з журналістом Айдером Муждабаєвим розповіла про те, що їй запропонували місце у партійному списку поруч із Віктором Павліком та Олегом Винником. За її словами, таку пропозицію до зірок шоу-бізнесу висунув лідер політичної партії “Моя стабільність” Василь Журавльов. Продюсер Винника зазначив, що співак нині займається концертною діяльністю, а не політикою. Що ж думає з цього приводу сам очільник електорату вовчиць та як ідуть справи насправді, розповість yes-lutsk з посиланням на РБК-Україна та Світське життя

Наприкінці травня відома телеведуча та журналістка, Яніна Соколова у розмові з колегою по журналістиці Айдером Муждабаєвим заявила, що глава Федерації футболу Маріуполя, а нині очільник політсили “Моя стабільність”, написав їй повідомлення з пропозицією зайняти третє місце у списку його команди. За словами Соколової, перше місце мав зайняти співак Олег Винник, далі сам політик, четверте місце запропонували іншому співакові – Віктору Павліку. 

Журналістка на цю пропозицію відповіла відмовою, Віктор Павлік відповів неоднозначно, заявивши лише, що “у будь-якому випадку” підтримує “Мою стабільність”. Співак, який теоретично розташований на першому місці в списку, наразі гастролює Україною. Відтак, за нього коментар надав продюсер, який заявив, що Олег Винник зараз зайнятий концертною діяльностю, “а не виборами”. 

Сам співак у інтерв’ю у програмі “Світське життя” з Катериною Осадчою прокоментував інформацію про свій намір балотуватися на парламентських виборах цього року. 

Олег Винник зізнався, що йому неодноразово надходили політичні пропозиції. Крім того, він додав, що за те, щоб він балотувався на президентських виборах, йому пропонували мільйони доларів. Проте, на думку співака, йти у політику заради грошей – це легковажність. Адже керування державою – не жарти.

Також Винник зауважив, що підтримає людину, яка доведе, що зможе віддати життя за Україну та українців, сам ж він у політику іти не збирається. 

Оля Полякова, яка створює жіночу партію, розповіла про завершення вокальної кар’єри заради політичної.