Неділя, 22 Травня, 2022

"Я отримала колосальну підтримку", – Оля Полякова розповіла, чи завершить вокальну кар'єру заради політики

Наприкінці травня супербілявка Оля Полякова заявила про свій намір піти у політику, крім того вона оголосила про створення партії, членкинями якої будуть жінки. Та чи покине артистка вокальну кар’єру, розпочавши нову, розповість yes-lutsk.

Про те, чи планує вона продовжувати творчу діяльність, Оля Полякова розповіла в інтерв’ю виданню Сьогодні. За словами артистки, гастролюючи із концертами  вона закон не порушуватиме, адже творчість і бізнес це не тотожні поняття. 

Крім того, Оля Полякова заявила, що її місією, як і було раніше, залишається – дарувати оточуючим за допомогою свого голосу хороший настрій. Співачка додає, що це не її вигадки, вона справді помічає як робить публіку на концертах щасливою. 

Після того, як зірка заявила, що планує створити власну політичну партію, на неї посипалася критика та навіть сексистські жарти від публічних осіб. На сторінці у Facebook Ольга Полякова розмістила фото своєї команди й дописала, що на одному з українських каналів вони дадуть “бій сексизму в політиці”. Окрім критики, співачка отримала також підтримку від своїх шанувальників. За її словами, вона отримала понад дві з половиною тисячі повідомлень з проханнями не кидати сцену. Відтак, Оля Полякова заявила:

“Кажу з усією впевненістю: “Співати я не кину!”. Але дивитися на те, що відбувається в моїй країні, і відмовчуватися я теж не збираюся!”

Олег Винник розповів, скільки йому пропонували, аби він висунув свою кандидатуру на президентських виборах.

Фото: зі сторінки Олі Полякової у Facebook