Четвер, 12 Травня, 2022

У Ковелі подали в суд через фальсифікації на виборах

Нещодавно на Волині пройшли місцеві вибори. Не обійшлося без порушень, дрібних чи більших. Так, у Ковелі виявили фальсифікацію бюлетенів, через що подали в суд. Далі на yes-lutsk.

П’ятого листопада у Волинському окружному адміністративному суді розглядали два позови, які пов’язані з результатами виборів територіального виборчого округу номер три в Ковелі, повідомляє Ковель media.

Як стало відомо, у бюлетенях, в яких голосували за обранців у Ковельську міську раду, у списках партії всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» значилося одинадцять претендентів, хоча ЦВК затвердила тільки сім. Також було ще одне порушення: претендентка від цієї ж партії Ірина Шайнюк не значилася в бюлетенях, хоча її Центральна виборча комісія затвердила.

Поліція повинна з’ясувати, як сталося, що такі кричущі помилки допустили в бюлетенях та їх же подали виборцям для голосування.

Отож у суд з позовом звернулася обласна організація партії «Батьківщина» та перша претендентка в списку партії на виборах у Ковельську міську раду Віра Федосюк. Ще одним позивачем є Ірина Шайнюк, чия кандидатура взагалі не була внесена у виборчий бюлетень. Ковельська міська ТВК – відповідач по двох справах.