П’ятниця, 5 Березня, 2021

У Ковелі подали в суд через фальсифікації на виборах

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Нещодавно на Волині пройшли місцеві вибори. Не обійшлося без порушень, дрібних чи більших. Так, у Ковелі виявили фальсифікацію бюлетенів, через що подали в суд. Далі на yes-lutsk.

П’ятого листопада у Волинському окружному адміністративному суді розглядали два позови, які пов’язані з результатами виборів територіального виборчого округу номер три в Ковелі, повідомляє Ковель media.

Як стало відомо, у бюлетенях, в яких голосували за обранців у Ковельську міську раду, у списках партії всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» значилося одинадцять претендентів, хоча ЦВК затвердила тільки сім. Також було ще одне порушення: претендентка від цієї ж партії Ірина Шайнюк не значилася в бюлетенях, хоча її Центральна виборча комісія затвердила.

Поліція повинна з’ясувати, як сталося, що такі кричущі помилки допустили в бюлетенях та їх же подали виборцям для голосування.

Отож у суд з позовом звернулася обласна організація партії «Батьківщина» та перша претендентка в списку партії на виборах у Ковельську міську раду Віра Федосюк. Ще одним позивачем є Ірина Шайнюк, чия кандидатура взагалі не була внесена у виборчий бюлетень. Ковельська міська ТВК – відповідач по двох справах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...