Субота, 15 Травня, 2021

У Володимирі протестували підприємці: що вимагали

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Другого листопада у Володимирі-Волинському люди зібралися на протест: підприємці вимагали у влади підтримки за складних умов червоної зони карантину, пише “yes-lutsk.com.ua“.

Протест, про який попереджали заздалегідь, зібрався під Володимир-Волинською міською радою, інформує БУГ.

Нагадаємо, місто з другого листопада – у червоній зоні карантину. Невідомо, коли вдасться з неї вийти.

Як нарікають учасники акції, за умов червоної зони карантину представникам малого бізнесу потрібна підтримка влади. Зазначають, що в сусідніх районах, де теж ввели червону зону, усі працюють без змін, а у Володимирі хочуть ввести обмеження.

Люди переконують, що такі заходи – це не вихід, адже постраждають не тільки власники бізнесу, але і прості люди, які працюють у цих сферах.

Учасники протестної акції вимагали від влади, аби представники правоохоронних органів перестали складати протоколи через порушення карантину.

Для того, аби пом’якшити суворі заходи карантину, потрібне рішення місцевої влади, тож люди закликали скликати нову сесію міської ради.

Незважаючи на те, яке рішення приймуть на сесії, Держпродспоживслужба зазначає, що таким чином не можна нічого змінити. Карантинні обмеження встановити або зняти можна тільки рішенням Кабміну.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...