П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Володимирі протестували підприємці: що вимагали

Другого листопада у Володимирі-Волинському люди зібралися на протест: підприємці вимагали у влади підтримки за складних умов червоної зони карантину, пише “yes-lutsk.com.ua“.

Протест, про який попереджали заздалегідь, зібрався під Володимир-Волинською міською радою, інформує БУГ.

Нагадаємо, місто з другого листопада – у червоній зоні карантину. Невідомо, коли вдасться з неї вийти.

Як нарікають учасники акції, за умов червоної зони карантину представникам малого бізнесу потрібна підтримка влади. Зазначають, що в сусідніх районах, де теж ввели червону зону, усі працюють без змін, а у Володимирі хочуть ввести обмеження.

Люди переконують, що такі заходи – це не вихід, адже постраждають не тільки власники бізнесу, але і прості люди, які працюють у цих сферах.

Учасники протестної акції вимагали від влади, аби представники правоохоронних органів перестали складати протоколи через порушення карантину.

Для того, аби пом’якшити суворі заходи карантину, потрібне рішення місцевої влади, тож люди закликали скликати нову сесію міської ради.

Незважаючи на те, яке рішення приймуть на сесії, Держпродспоживслужба зазначає, що таким чином не можна нічого змінити. Карантинні обмеження встановити або зняти можна тільки рішенням Кабміну.