П’ятниця, 20 Травня, 2022

Чому Положинський так і не пішов у мери?

Деякі лучани очікували побачити Олександра Положинського у списках кандидатів на пост очільника Луцька. Проте, цього так і не трапилося. Музикант поділився за 5 каналом чому цього не зробив та думками про місцеві політичні партії. Детальніше про це розповість yes-lutsk.

Колишній фронтмен гурту “Тартак” вчора, 2 листопада, дав цікаве інтерв’ю Ігорю Кондратюку та розповів про відмову від балотування.

Сашко Положинський впевнений, що задля того, аби йти у політику, тим паче на посаду мера міста, необхідно мати велику команду, які розуміють проблеми лучан, в змозі допомогти у їх вирішенні. 

Зокрема, співак повідомив, навіть у випадку вдалого проходження у Луцьку міську раду, він не зміг би знайти спільну мову з місцевими чиновниками та партіями, які “захопили” владу у місті.

Пан Положинський наголосив, що такою домінуючою партією на Волині є партія Ігоря Палиці “За майбутнє”. Музикант впевнений, що політик згуртував біля себе усіх чиновників, олігархів та впливових осіб. Такі дії негативно впливають на місцевих жителів, адже Ігор Петрович не зацікавлений у відстоюванні інтересів Луцька та лучан.

За словами Олександра, у партії “За майбутнє” не матиме більшості, якщо усі політичні сили об’єднаються у боротьбі за обласний центр.