Середа, 28 Липня, 2021

Чому Положинський так і не пішов у мери?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Деякі лучани очікували побачити Олександра Положинського у списках кандидатів на пост очільника Луцька. Проте, цього так і не трапилося. Музикант поділився за 5 каналом чому цього не зробив та думками про місцеві політичні партії. Детальніше про це розповість yes-lutsk.

Колишній фронтмен гурту “Тартак” вчора, 2 листопада, дав цікаве інтерв’ю Ігорю Кондратюку та розповів про відмову від балотування.

Сашко Положинський впевнений, що задля того, аби йти у політику, тим паче на посаду мера міста, необхідно мати велику команду, які розуміють проблеми лучан, в змозі допомогти у їх вирішенні. 

Зокрема, співак повідомив, навіть у випадку вдалого проходження у Луцьку міську раду, він не зміг би знайти спільну мову з місцевими чиновниками та партіями, які “захопили” владу у місті.

Пан Положинський наголосив, що такою домінуючою партією на Волині є партія Ігоря Палиці “За майбутнє”. Музикант впевнений, що політик згуртував біля себе усіх чиновників, олігархів та впливових осіб. Такі дії негативно впливають на місцевих жителів, адже Ігор Петрович не зацікавлений у відстоюванні інтересів Луцька та лучан.

За словами Олександра, у партії “За майбутнє” не матиме більшості, якщо усі політичні сили об’єднаються у боротьбі за обласний центр.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...