П’ятниця, 5 Березня, 2021

На Волині члена виборчої комісії спіймали на підробці бюлетеня

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

25 жовтня на Волині, як і по всій Україні, проходили місцеві вибори. У цей день у Волинській області на виборчих дільницях було зафіксовано чимало порушень: бюлетені зберігали не в тому приміщенні, де мало проходити голосування, на дільницях не вистачало скриньок або кабінок для голосування, в самих бюлетенях виявляли опечатки або інші помилки в тексті. Далі на yes-lutsk.

Так, на Волині в селищі Цумань жінка, яка була членом виборчої комісії, на виборах шляхом підробки підпису отримала бюлетень і проголосувала в ньому за чоловіка.

Про це повідомляє поліція Волинської області. Жінці повідомили підозру в незаконному використанні бюлетені.

У день виборів 25 жовтня шістдесяти шестирічна місцева мешканка  була членом державної виборчої комісії. За допомогою підробки підпису їй вдалося отримати бюлетень і проголосувати в ньому за кандидата – свого чоловіка. Потім вкинула підроблений документ у скриньку для голосування. Однак таку фальсифікацію виявили спостерігачі на виборах.

Тепер жінку звинувачують у порушенні КК України, а саме йдеться про голосування більше одного разу та підробку документа. Волинянці загрожує суворе покарання: її можуть позбавити волі на термін від 5 до 7 років разом із правом обіймати певні посади на 5 років. Жінці повідомили про підозру у вчинених злочинах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...