П’ятниця, 20 Травня, 2022

На Волині члена виборчої комісії спіймали на підробці бюлетеня

25 жовтня на Волині, як і по всій Україні, проходили місцеві вибори. У цей день у Волинській області на виборчих дільницях було зафіксовано чимало порушень: бюлетені зберігали не в тому приміщенні, де мало проходити голосування, на дільницях не вистачало скриньок або кабінок для голосування, в самих бюлетенях виявляли опечатки або інші помилки в тексті. Далі на yes-lutsk.

Так, на Волині в селищі Цумань жінка, яка була членом виборчої комісії, на виборах шляхом підробки підпису отримала бюлетень і проголосувала в ньому за чоловіка.

Про це повідомляє поліція Волинської області. Жінці повідомили підозру в незаконному використанні бюлетені.

У день виборів 25 жовтня шістдесяти шестирічна місцева мешканка  була членом державної виборчої комісії. За допомогою підробки підпису їй вдалося отримати бюлетень і проголосувати в ньому за кандидата – свого чоловіка. Потім вкинула підроблений документ у скриньку для голосування. Однак таку фальсифікацію виявили спостерігачі на виборах.

Тепер жінку звинувачують у порушенні КК України, а саме йдеться про голосування більше одного разу та підробку документа. Волинянці загрожує суворе покарання: її можуть позбавити волі на термін від 5 до 7 років разом із правом обіймати певні посади на 5 років. Жінці повідомили про підозру у вчинених злочинах.