Неділя, 22 Травня, 2022

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не згоден інший кандидат від партії «Слуга народу» Олег Уніга, який звинуватив свого конкурента у фальсифікаціях результатів, пише “yes-lutsk.com.ua“.

Свою відповідь на такі закиди ймовірний мер Ковеля виклав у фейсбуці.

Так, за попередніми результатами, Ігор Чайка зайняв перше місце із кількістю голосів у 16,5 відсотка, Олег Уніга виборов друге місце із результатом у 16 відсотків. Чинний мер Ковеля Олег Кіндер отримав від виборців 8,5 відсотка, чим зайняв лише шосте місце серед кандидатів. У трійку увійшов Анатолій Корець із 11,9 відсотка.

Як зазначив Ігор Чайка, він отримав більше сотні прохань про те, аби прокоментувати заяви Олега Уніги про фальсифікацію. Як зазначив кандидат у своїй відповіді, він використовує лише факти.

За словами Ігоря Чайки, на кожній із виборчих дільниць були спостерігачі від різних партій, від «Слуги народу» – також.

На двадцять сьоме жовтня до ТВК не надходило жодної скарги про порушення-фальсифікацію.

Як додав кандидат в мери, вибори в Ковельській громаді відбувалися на сорока двох дільницях, з них на сімнадцяти переміг Олег Уніга, а Ігор Чайка – на двадцяти п’яти. Тож він заперечує закиди, нібито перемогу вдалося здобути через голосування на дев’яти дільницях або в одному селі.