Середа, 28 Липня, 2021

Вибори на Волині: які порушення допустили

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо або забагато надрукували бюлетенів, відсутня достатня кількість скриньок або кабінок для голосування, бюлетені зберігають не там, де потрібно, допускають помилки в текстах самих бюлетенів, пише yes-lutsk.com.ua.

Про такі випадки повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Так, у Камінь-Каширському районі виявили чимало випадків порушень.

Наприклад, у селі Пнівне вранці, 25 жовтня, бюлетені перевозили з одного приміщення в інше на дільницю.

У селі Невір замість п’яти було тільки три скриньки для бюлетенів.

У селі Цміни поставили тільки три кабінки для голосування, скриньок поставили лише чотири.

Так, на одній із дільниць села Піски Луцького району поставили замало кабінок та скриньок: було три кабіни для голосування та чотири скриньки.

Згідно з Виборчим кодексом, у приміщенні, де люди голосують, має бути достатня кількість кабінок та скриньок для голосування. Дільниці поділяють на великі, середні та малі. Для кожної з них визначена кількість скриньок та кабінок.

Також проблеми виявили із бюлетенями. Так, з технічних причин довелося передруковувати 25 жовтня бюлетені для восьми територіальних виборчих комісій Волинської області.

У одному випадку у Володимирі-Волинському це сталося через опечатку в номері кандидата.

У іншому випадку в Камені-Каширському кандидата помістили до іншої політичної сили.

Подібні неточності або помилки виявляли у Сереховичах, Смідині, Поворську, Підгайцях, Люблинці.

Нестачу або більшу кількість бюлетенів допустили в Нововолинську, Ковелі, Камені-Каширську, Любешові, В’язівному, Горохові, Цумані, Ківерцях.

ОПОРА – це громадянська мережа, яка наглядає за приготуваннями до виборів, агітацією кандидатів, проведенням виборів та підрахунком голосів. Її діяльність спрямована на дотримання всіх законів та вимог до чесних виборів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...