Неділя, 22 Травня, 2022

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.

Так, у селі Комарове Камінь-Каширського району стався незвичний інцидент. Про це повідомляє ОПОРА.

Чоловік прийшов на місцеві вибори, отримав бюлетень для голосування і порвав його. Після цього покинув місце для голосування.

Речниця волинської поліції Ольга Бузулук розповіла, що про випадок із розірваним бюлетенем інформував поліцейський. Чоловік, який це вчинив, був схожий на п’яного.

Як додала Ольга Бузулук, подію зареєстрували, викликали слідчу групу. Порушника будуть шукати, а потім складуть на нього протокол.

У поліції повідомили, що за таку дію чоловіку загрожує штраф. Розмір – від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів.

Додамо, що ОПОРА – це громадянська мережа, яка спостерігає за підготовкою, проведенням та вирахуванням результатів виборів. Її спостереження спрямовані на організацію якомога прозоріших виборів та оголошення їх результатів. Як заявляють в мережі ОПОРА, до спостереження залучили сто вісімдесят вісім осіб по всій Україні, а в день самих виборів додали ще й короткострокових спостерігачів.