Вівторок, 28 Червня, 2022

Офіційний візит Зеленського до Берліну: чому під час зустрічі Меркель стало погано

Сьогодні, 18 червня, у Берліні відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського та федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель. Офіційний візит передбачав зустріч чинного президента України з німецьким керівництвом та бізнесменами. Під час церемонії на червоній доріжці, коли Ангела Меркель та Володимир Зеленський очікували гімни країн, першу почало трясти. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на Обозреватель.

Як пройшла зустріч Володимира Зеленського з Ангелою Меркель

Сьогодні Володимир Зеленський прибув до Берліну, де його рукостисканням зустріла  канцлер Німеччини Ангела Меркель та провела до резиденції. Церемонію зустрічі транслювали в ефірі інформаційних телеканалів України. Під час офіційної зустрічі, коли лідери країн стояли на червоній доріжці, канцлера Німеччини почало трясти, протягом хвилини вона близько восьми разів змінила положення рук, після чого знову стояла рівно. Спостережливі глядачі розмістили момент, коли Меркель стало погано, на YouTube.

Меркель та Зеленський

Не дивлячись на судоми Меркель, зустріч лідерів обох держав таки відбулася. 

В Адміністрації президента зазначали, що Зеленський обговорить із канцлером Німеччини економічні перспективи та питання припинення війни в Україні. Які ж заяви зробив президент країни після зустрічі з німецьким канцлером? 

По-перше, Зеленський заявив, що гарантувати енергетичну безпеку України та Європи можна лише зберігши транзит російського газу через нашу країну. Досягти домовленостей із Російською Федерацією, на його думку, можна “без викручування рук”. По-друге, президент сказав, що тим, хто “агітує за зняття санкцій”, потрібно побувати на Сході України, щоб переконатися, скільки горя війна принесла українцям – інформує Телеканал новини “24”

Ангела Меркель, у свою чергу, заявила, що допоки Крим не повернеться в Україну, санкції проти Росії не будуть скасовані. Також канцлер Німеччини позитивно висловилась стосовно відновлення роботи “нормандського формату” в рамках Мінського процесу. 

Чому у Меркель почалися судоми?

На думку сімейного лікаря Рити Гофман, судоми у канцлера Німеччини могло викликати зневоднення організму та тривале перебування під сонцем. Медик розповіла, що політики та інші посадовці часто ризикують власним здоров’ям. Перш за все, через величезну нервову напругу, у якій вони постійно знаходяться. 

Меркель та Зеленський

Також лікар зауважила, що Меркель має надмірну вагу та є людиною поважного віку, тож висловила припущення про наявність у канцлера гіпертонії. Гофман додала, що такі судоми міг викликати тепловий удар та поспівчувала політичній лідерці, адже, на її думку, Німеччина – вже не та, що була раніше. 

Медик зазначила, що подібний напад могли спровокувати також такі фактори: перепади атмосферного тиску, зміну температури повітря та перегрівання. Рита Гофман додала, що політики зобов’язані “дотримуватися протоколу”, відтак одягатися по погоді вони не можуть. За її словами, коли політики взимку тривалий час стоять на сцені без шапок та шарфів, у них через переохолодження розвиваються неврити. Тож лікар підсумувала:

“Бути політиком – це шкідлива робота”.