Четвер, 18 Серпня, 2022

Вакциновані за кордоном волиняни зможуть отримати «тисячу Зеленського»: як це зробити?

Волиняни, які вакцинувалися від коронавірусу поза межами України, також мають можливість стати учасником програми «єПідтримка» та отримати «тисячу Зеленського», пише yes-lutsk.com.ua.

Про це говорили під час селекторної наради щодо протидії розповсюдження COVID-19 на території України.

Зокрема Денис Шмигаль, прем’єр-міністр, наголосив, що громадяни України, які вакцинувалися від коронавірусу за кордоном, також можуть скористатися всіма перевагами українського COVID-сертифікату.

Очільник уряду наголосив на тому, що українці, які щепилися вакцинами визнаними у світі, отримають доступ до можливості перенести ковід-сертифікати в додаток «Дія» та отримати «тисячу Зеленського», яку передбачає програма «єПідтримка».

Зауважимо, Міністерство цифрової трансформації, станом на сьогодні більше трьох з половиною мільйонів українців уже скористалися послугою «єПідтримка». Майже половина з них уже отримали кошти.

До програми приєдналися шість українських банків і заплановано приєднання ще десяти. Це дозволить більшій кількості вакцинованих українців стати учасником програми «єПідтримка» та використати «тисячу Зеленського» на підтримку бізнесу, який найбільше постраждав через карантинні обмеження.

На що можна потратити «тисячу Зеленського»?

Волиняни можуть витратити «тисячу Зеленського» на безліч послуг та товарів, а також благодійність та розваги. Громадяни України пенсійного віку можуть скористатися грошима з ціллю покупки ліків. Єдиною умовою є повна вакцинація. 

Тисячу гривень, яку отримають громадяни за повну вакцинацію, можна використати на наступний перелік послуг та товарів:

  •  абонемент у спортазі;
  •  квиток до кінотеатру або театру;
  •  похід у музеї;
  •  участь у виставкових центрах;
  •  придбати книгу;
  •  на авіа- та залізничні перевезення в межах України;
  •  похід у деякі заклади харчування, зокрема ресторани чи кафе;
  •  на ліки (лише громадянам старше 60 років);
  •  квиток на фестиваль або концерт. Зокрема щорічний фестиваль «Бандерштат», який відбувається у самому серці Волинської області, можна відвідати за отримані кошти за повну вакцинацію.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський наголосив на тому, що вакциновані громадяни, які не користуються додатком «Дія», зможуть отримати кошти альтернативним способом. Також виплати громадянам здійснюватимуть виключно на віртуальні картки, які неможливо перевести на свій рахунок задля інших витрат.

.