Четвер, 12 Травня, 2022

"Я Вас зневажаю", – Ігор Палиця до депутата Волиньради

16 травня, під час сесії Волиньради, депутат Сергій Слабенко звернувся до голови обласної ради Ігоря Палиці з тим, що він, як депутат, вже довгий час не може зустрітись з головою облради особисто. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на ВолиньPost.

Депутат Сергій Слабенко зауважив не лише відсутність особистої зустрічі, а й те, що за інформацією багатьох ЗМІ, Ігор Палиця багато часу перебуває закордоном. Однак, Палиця різко й дещо негативно відповів депутату, сказавши при всіх присутніх, що Слабенку годі сподіватись на особисту зустріч, адже цього ніколи не відбудеться, через зневагу та відсутність поваги до нього. 

Таке ставлення, за словами голови Волиньради, спричинене зверненнями Слабенка у правоохоронні органи з приводу діяльності колег-депутатів. Власне, Ігор Палиця зауважив, що “сексотські записки” та звернення до прокуратори на рахунок усіх депутатів обласної ради змушували СБУ їх “терорризувати”. 

“Ви член депутатського корпусу, який писав на всіх своїх друзів», – звернувся до Слабенка голова Волиньради. 

Також, Ігор Палиця додав, що у разі виникнення якихось запитань у Сергія Слабенка, він радить йому писати відповідне звернення, аби отримати вичерпні відповіді. 

А от щодо припущення депутата про доволі тривале перебування за кордоном Ігоря Палиці, той відповів, що не знає, скільки днів він перебував за межами країни і не розуміє звідки у ЗМІ така інформація. Однак, Палиця запевняє, що його відсутність не означає без діяння, адже з його слів, він “не лежить на пляжі, не ходить горами чи колупається у носі”. Ігор Палиця запевнив усіх, що кожну хвилину свого часу він використовує доцільно.