Субота, 21 Травня, 2022

Петро Порошенко звільнив Турчинова

Петро Порошенко звільнив Олександра Турчинова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на “РБК-Україна“. 

Петро Порошенко в останній день своєї каденції звільнив Олександра Турчинова. Відповідний указ був оприлюднений увечері 19 травня на сайті Адміністрації президента.

“Звільнити Турчинова Олександра Валентиновича з посади Секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, – йдеться в документі.

Турчинов звільнений відповідним указом №297/2019 від 19 травня. 

Однак, слід зауважити, що Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов 17 травня подав у відставку. Відповідно у його заяві йшлося, що причиною для звільнення стала зміна влада в Україні. Турчинов за значив, що він подає у відставку у зв’язку з припиненням повноважень Петра Порошенка, який й призначив його на цю посаду. Отож, й попросив розглянути питання щодо припинення його повноважень, як Секретаря Ради національної безпеки і оборони. 

Слід зауважити, що учора, 19 травня Порошенко також звільнив Ігоря Райніна з посади голови адміністрації президента. Райнін обіймав посаду голови Адміністрації президента з серпня 2016 року. А також, 18 травня, президент Порошенко звільнив Павла Демчину з посади першого заступника голови Служби безпеки України.

До слова, Олександр Турчинов – це український політик, державний діяч. Секретар РНБО (2014—2019). Народний депутат України, Доктор економічних наук, професор, член Спілки письменників України (від 2007 р.). З 22 лютого до 27 листопада 2014 — Голова Верховної Ради України. Також з 23 лютого по 7 червня 2014 року — виконувач обов’язків Президента України.