П’ятниця, 30 Липня, 2021

Вибори мера Луцька знову відклали

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Під час засідання Верховної ради України на порядку денному було безліч питань, зокрема, розгляд питання про призначення виборів очільників міст та селищ. Про те, чи відбудуться вибори в Луцьку взагалі, дізнавався yes-lutsk з посиланням на «Під прицілом».

14 травня, у вівторок, відбулося пленарне засідання Верховної ради. На ньому планувався розгляд питань місцевого самоврядування: низка постанов про призначення першочергових виборів сільських та селищних очільників та проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» № 8051. Але, рішення відкладено, питання не розглянули.

На сьогодні, окрім Луцька, є ще 209 громад, які перебувають без очільників — про це розповів мер Львова Андрій Садовий. За його інформацією, у раді мали розглянути питання про вибори лише у двадцяти таких громадах з усього списку та Луцька серед них немає.

Нагадаємо, місто Луцьк уже понад два роки перебуває без міського голови у зв’язку зі смертю Миколи Романюка. На жаль, народні депутати за весь цей час не набрали достатню кількість голосів для призначення позачергових виборів на посаду голови міста.

Минулого року лучани розмістили петицію на сайті Верховної ради з вимогою призначити вибори міського голови.

Також нагадаємо, що згідно із думкою деяких парламентарів, а саме Ірини Констанкевич та Ігоря Гузя, депутати від «Блоку Петра Порошенко» зривають голосування у Верховній раді, чим блокують призначення виборів мера. Ймовірною причиною таких дій є те, що БПП не має конкурентоспроможного кандидата.

Також, цю причину підтверджує голова фракції «УКРОП» Тарас Батенко. За словами Батенко, Луцьком керує виконувач обов’язків міського голови. Проте, це не дозволяє чиновнику взяти відповідальність за стан справ у місті. Громада міста залишається в «підвішеному» стані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...