П’ятниця, 5 Березня, 2021

Вибори мера Луцька знову відклали

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Під час засідання Верховної ради України на порядку денному було безліч питань, зокрема, розгляд питання про призначення виборів очільників міст та селищ. Про те, чи відбудуться вибори в Луцьку взагалі, дізнавався yes-lutsk з посиланням на «Під прицілом».

14 травня, у вівторок, відбулося пленарне засідання Верховної ради. На ньому планувався розгляд питань місцевого самоврядування: низка постанов про призначення першочергових виборів сільських та селищних очільників та проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України» № 8051. Але, рішення відкладено, питання не розглянули.

На сьогодні, окрім Луцька, є ще 209 громад, які перебувають без очільників — про це розповів мер Львова Андрій Садовий. За його інформацією, у раді мали розглянути питання про вибори лише у двадцяти таких громадах з усього списку та Луцька серед них немає.

Нагадаємо, місто Луцьк уже понад два роки перебуває без міського голови у зв’язку зі смертю Миколи Романюка. На жаль, народні депутати за весь цей час не набрали достатню кількість голосів для призначення позачергових виборів на посаду голови міста.

Минулого року лучани розмістили петицію на сайті Верховної ради з вимогою призначити вибори міського голови.

Також нагадаємо, що згідно із думкою деяких парламентарів, а саме Ірини Констанкевич та Ігоря Гузя, депутати від «Блоку Петра Порошенко» зривають голосування у Верховній раді, чим блокують призначення виборів мера. Ймовірною причиною таких дій є те, що БПП не має конкурентоспроможного кандидата.

Також, цю причину підтверджує голова фракції «УКРОП» Тарас Батенко. За словами Батенко, Луцьком керує виконувач обов’язків міського голови. Проте, це не дозволяє чиновнику взяти відповідальність за стан справ у місті. Громада міста залишається в «підвішеному» стані.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...