Вівторок, 28 Червня, 2022

Інавгурацію новообраного президента запропонували провести на НСК "Олімпійський"

У парламенті станом на сьогодні зареєстровано вже шість постанов про інавгурацію Володимира Зеленського, якому у другому турі президентських виборів надали перевагу 73% українських виборців. У одній із постанов йдеться про те, щоб визначити місцем проведення церемонії інавгурації НСК “Олімпіський” – інформує Телеканал новини “24”. Далі про це розповість yes-lutsk.

Автором вищезгаданої постанови виступив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін. У постанові йдеться про те, що інавгурація має бути проведена у два етапи. Перший із них, на думку політика, має відбутися 19 травня у сесійній залі Ради, другий ж – 3 червня на “Олімпійському”, де проходили славнозвісні дебати між чинним Президентом України Петром Порошенком та ще тоді кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Саме проведення інавгурації на НСК “Олімпійський” допоможе забезпечити присутність громадськості та запрошених гостей з інших країн. 

Крім того, Каплін висунув пропозицію до Володимира Зеленського, аби той кожного року в день урочистого засідання проводив на тому ж стадіоні звітування перед українським народом. 

Також авторами законопроектів стосовно дати проведення інавгурації Володимира Зеленського стали ще один депутат від Блоку Петра Порошенка Олександр Сугоняко, а також позафракційні народні депутати Віктор Балога, Сергій Міщенко та Віталій Купрій. Крім того, сьогодні, 14 травня, ще один депутат від фракціїї БПП Володимир Куренной зареєстрував проект постанови щодо проведення церемонії 17 травня.

Нагадаємо, що сьогодні з трибуни Верховної Ради Юлія Тимошенко висунула ультиматум парламенту: або він стає на сторону змін, або його діючий склад буде розпущено. Також команда Юлії Тимошенко підтримала чимшвидше проведення інавгурації та зазначила, що голосуватиме за кожну з представлених дат.