Вівторок, 28 Червня, 2022

Тимошенко висунула Раді ультиматум: співпраця з Зеленським або розпуск

Сьогодні з трибуни Верховної Ради Юлія Тимошенко заявила, що парламент повинен допомагати переможцю президентських виборів Володимиру Зеленському творити в Україні зміни. Якщо ж цього не відбудеться, то, за її словами, такий склад Ради “не має права на життя” – інформує “Українська правда”. Далі про це розповість yes-lutsk.

Зі слів лідерки фракції “Батьківщина”, нині відбуваються знакові дні для українського парламенту, адже 73% виборців обрали кардинальні зміни в країні, тож Тимошенко закликала теж стати частиною цих змін. Вона зазначила, що зараз перед Верховною Радою стоїть важливе питання щодо дати інавгурації. На її думку, чим швидше вона відбудеться, тим буде краще, тож їхня команда голосуватиме за усі найближчі дати. 

Також політик задається іншим питанням, чи буде парламент допомагати творити зміни, на які так чекають українці, та чи стане він поруч з новообраним президентом задля створення уряду на базі нової коаліції та змін, яких потребує країна. 

Крім того, лідерка “Батьківщини” додала, що якщо змін не відбудеться, то “не треба ображатися на те, що 73% хочуть дострокового розпуску парламенту”. Відтак, жінка заявила, що чинний парламент не має права на існування, якщо не стане “частиною змін”. 

Юлія Тимошенко закликала до консультації стосовно формування нової коаліціх, уряду та нацкомісії з розслідування корупції на найвищому посадовому рівні усі фракції. 

Нагадаємо, що у Зеленського нещодавно запустили відеопетицію на YouTube про розпуск Верховної Ради. У описі до відео зазначають, що для того, щоб цю петицію розглянув новообраний президент країни, вона має набрати один мільйон переглядів. У відеоролику вулицями міста Києва гуляє лідер команди “Заинька” (“Ліга сміху”) Руслан Ханумак та цікавиться думкою перехожих щодо розпуску діючого парламенту.