Середа, 28 Липня, 2021

У Зеленського запустили петицію про розпуск Верховної Ради

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Команда переможця президентських виборів 2019 року Володимира Зеленського запустила відеоролик, який одночасно є і петицією про розпуск Верховної Ради України. Для того, щоб ця петиція була розглянута та прокоментована новообраним президентом, її має переглянути один мільйон користувачів YouTube – інформує Телеканал новини “24”. Далі про це розповість yes-lutsk.

У описі до відеролика, який вчора опублікували на каналі “Зе!Президент” у YouTube, йдеться про те, що було опитано людей з вулиці, які висловилися щодо розпуску Верховної Ради. Далі стоїть пряме запитання “залишити чи розпустити?” та умова про те, що для розгляду цієї петиції Зеленським, ролик повинен набрати принаймні мільйон переглядів. 

Цікавився думкою людей про те, чи потрібно розпускати Верховну Раду, Руслан Ханумак, який є лідером команди “Заинька” (одна з команд-учасниць телевізійного гумористичного проекту студії “Квартал 95” “Ліга сміху”). На кадрах гуморист у самісінькому серці України, в її столиці задавав перехожим питання щодо розпуску парламенту.

Наприкінці ролика Ханумак заявляє: 

“Якщо ви підтримуєте розпуск Ради – ставимо лайк, якщо не підтримуєте – ставимо дізлайк”.

Таким чином, ті, хто не підтримує розпуск парламенту поставлять дізлайк, проте внесуть “вклад” у перегляди, які потрібні для розгляду петиції новообраним главою держави Зеленським. 

Згідно з законодавством, достроково розпустити парламент цього року можливо лиш до 27 травня. Адже за Конституцією, президент може розпустити Верховну Раду не пізніше, ніж за півроку до закінчення строку її повноважень. А каденція чинного скликання триває до 27 листопада цього року. Відтак, будь-який розпуск парламенту після 27 травня вважатиметься неконституційним. 

Наразі єдиною підставою для розпуску Верховної Ради є відсутність коаліції. Якщо ж достроковий розпуск таки не відбудеться, то вибори до Ради відбудуться аж восени – 27 жовтня. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...