Вівторок, 28 Червня, 2022

Адвокат Трампа планує візит до Києва задля зустрічі із Зеленським

Адвокат чинного президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа, Руді Джуліані, найближчим часом планує здійснити візит до України. Основною метою візиту, за повідомленням газети New York Times, є спроба адвоката переконати нову українську владу не припиняти розслідування, які можуть бути вигідними Трампу. Далі про це розповість yes-lutsk з посиланням на Голос Америки

За повідомленням New York Times, Джуліані найближчим часом відправиться до столиці України саме задля того, щоб зустрітися із переможцем президентських виборів цього року Володимиром Зеленським. За словами союзників Білого дому, розслідування, про які йтиме мова із обраним президентом України, допоможуть отримати нову інформацію про дві справи, які вигідні президенту США. 

Перша вигідна для Трампа справа – це джерела розслідування спецпрокурора щодо втручання Російської Федерації у вибори США. Друга справа стосується зв’язків сина колишнього віце-президента Джозефа Байдена, Хантера, із газовою компанією, яка належать олігарху із України. 

Джуліані зазначив, що вони не втручаються у вибори, втручання відбуваються лиш у розслідування, на які у них є право. Також він підкреслив, що нічого протизаконного у цьому немає, адже це не зовнішня політика, а лише прохання про проведення розслідувань, які вже ведуться, проте можуть бути припиненими. Тож персональний адвокат президента США має на меті дати підстави не припиняти їх. 

Рудольф Джуліані вже зв’язався із посередниками з організації зустрічі з Володимиром Зеленським, проте, за його словами, зустріч ще не отримала підтвердження. 

Адвокат заявив, що якщо зустріч все ж відбудеться, то він розповість Зеленському про те, які люди його оточують, а також про важливість проведення вищезгаданих розслідувань.