Неділя, 22 Травня, 2022

Ігор Коломойський повернувся до України

Бізнесмен Ігор Коломойський повернувся до України. Він прилетів нічним рейсом 16 травня в аеропорт “Днепр” на літаку групи “Приват” з бортовим номером  UR-PRT. Коломойський офіційно підтвердив свій приліт у коментарі theБабелю, розповідає yes-lutsk

Зокрема, на запитання журналістів чим буде займатись бізнесмен в Україні, чоловік відповів, що не знає поки. 

Напередодні офіційної інформації щодо прильоту бізнесмена, журналіст програми “Схеми” Михайло Ткач у своєму Telegram-каналі повідомив, що о 2:30 ночі 16 травня до України прилетів літак групи “Приват” у якому, за його інформацією знаходиться Коломойський. 

Нагадаємо, що бізнесмен Ігор Коломойський не був в Україні з червня 2017 року. Відтоді чоловік мешкав у Женеві, Швейцарія. Згодом, у вересні 2018 року він переїхав до Ізраїлю, посилаючись на сімейні обставини. Однак, нещодавно Ігор Коломойський розповідав у інтерв’ю для Bihus.info , що планує повернутись до України відразу після інавгурації Володимира Зеленського, втім, дещо раніше, розповідав, що прилетить ще після перемоги Зеленського у першому турі. Як бачимо, Ігор Коломойський вирішив змінити плани, і прилетів в аеропорт “Днепр” ще до інавгурації майбутнього президента України.

До слова, Ігор Коломойський – український олігарх і політичний діяч єврейського походження; лідер групи Приват, активний фундатор опору російській збройній агресії проти України. Член наглядових рад «Приватбанку», нафтопереробного комбінату «Нафтохімік Прикарпаття», а також нафтовидобувної компанії «Укрнафта».