Четвер, 25 Лютого, 2021

Як проголосувала Волинь

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора, 31 березня о 20.00 закрились всі виборчі дільниці України та почався підрахунок голосів за майбутнього Президента країни. Як це відбувалося на Волині та хто лідирує, дізнавався yes-lutsk з посиланням на Волинь Пост.

Станом на 14.00, згідно з підрахунками ЦВК, у Волинській області лідирує Володимир Зеленський – 24,51% голосів (опрацьовано 64,39% бюлетенів). На трьох округах він залишається лідером, проте на ТВО № 20 більшість виборців обрали Юлію Тимошенко, а на ТВО № 23 чинного Президента Петра Порошенко.

Не обійшлось без курйозів. Так, у Луцьку, на виборчій дільниці № 071038 зарахували бюлетень із написом “Наш президент” поруч із прізвищем Зеленського, що є порушенням. Члени комісії вирішили проголосувати за “виразне волевиявлення” і дійсність даного бюлетеню. Не дивлячись на це, на даній дільниці із відривом у 25 голосів переміг Петро Порошенко.

Ще одна виборча дільниця прибула до ОВК № 22 та подала протокол датований майбутнім часом. Спостерігачі ОПОРИ зафіксували прибуття комісії о 23:15 31 березня, а документи датовані першим квітня. Початок прийняття звітів був з 00:00, станом на 00:10 оголосили, що протокол підписаний першим квітня 00:40, тобто майбутнім часом. Звичайно, документи від комісії не прийняли і відправили на доопрацювання.

У селі Пархоменкове взагалі не вистачило бюлетенів для голосування. Про це розповіла координатор ГМ ОПОРА Катерина Шарпата. Але це питання було швидко вирішено — до закриття дільниці оперативно підвезли 22 бюлетені.

Поліція Волині зафіксувала 31 порушення виборчого законодавства. Така інформація оприлюднена на сайті Національної поліції.

Зокрема в деяких районах області (Маневицький, Ковельський, Ківерцівський та у Луцьку) було зареєстровано сім звернень громадян про відсутність їхніх даних у списках виборців.

В Локачинському районі, на одній з дільниць, в кабінці для голосування був знайдений мобільний телефон без акумулятора. А у Володимир-Волинському відбувся конфлікт між виборцем і членом комісії через нібито зроблене фото бюлетеню. Такі ж порушення фіксували та в обласному центрі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...