Неділя, 22 Травня, 2022

Зеленський розповів, про що говоритиме з Путіним під час зустрічі

Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який наразі лідирує згідно підрахунку ЦВК 50% протоколів розповів, що скаже Володимиру Путіну у разі зустрічі. Про це повідомляє yes-lutsk, з посиланням на ТСН.

Відтак, кандидат у президенти натякнув, що поки про таку зустріч не йдеться. Адже, під час учорашнього брифінгу журналісти задали йому відповідне запитання. 

” А що вже є дата зустрічі?” , -здивовано запитав Володимир. 

Втім, кандидат у президенти сказав, що якщо все-таки вони зустрінуться з президентом РФ, то він подякує йому за повернення усіх окупованих територій. А також, запитає, скільки вони готові компенсувати коштів за те, що відібрали наші землі та допомагали людям, які займались ескалацією Донбасу та Криму. 

До слова, також, під час брифінгу артист розповів, що готовий до дебатів із чинним Президентом України Петром Порошенком. Зазначивши, що йому байдуже із ким вступати у діалог.

Також, комік не оминув нещодавній вислів президента про те, що Володимир – це “маріонетка Коломойського”. На це артист відповів, що Порошенко, в такому разі, є “маріонеткою Свинарчуків”. 

Нагадаємо, учора о 20:00 завершилось голосування першого туру за кандидатів у президенти України. Станом на 18:00 у першому турі виборів президента України перемагає шоумен Володимир Зеленський із результатом у 30,4%. Петро Порошенко посів другу сходинку з показником 17,8%. Юлія Тимошенко стала третьою – 14,2%.

А за результатами екзит-полу були дещо подібні результати: станом на 18:00 Зеленський отримав 30,1% голосів виборців, на другому місці –  Порошенко із результатом у 18,5%. Третю позицію обійняла Тимошенко – 14%. 

На третьому місці опинилися Юлія Тимошенко (13,75%), на четвертому – Юрій Бойко (9,24%), а замкнув першу п’ятірку Анатолій Гриценко (7,91%). 

До слова, остаточні результати будуть дещо пізніше.