Субота, 21 Травня, 2022

Святослав Вакарчук порадив голосувати не «по приколу»

Лідер гурту «Океан Ельзи», Святослав Вакарчук, закликав український народ голосувати відповідально на президентських виборах. Музикант записав відеозвернення та опублікував його на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Про це дізнався yes-lutsk.com.ua.

Вакарчук заявив, що усі мають виконати свій громадський обов’язок – прийти та проголосувати за майбутнього президента нашої країни. А також наголосив, що відмовившись від балотування на посаду президента він «не знімає з себе відповідальності за долю країни…». Нагадуємо, що у січні цього року музикант відмовився брати участь у президентських перегонах. У Харкові під час виступу він заявив, що посада голови держави його не цікавить, лише зміни у країні. І це остаточне рішення, хоча осторонь обіцяв не бути та привести до влади нову молоду команду.

Музикант зазначив, що наше майбутнє це «не прикол» та не виграш в лотерею. З його слів, ми маємо здобути перемогу, а це можливо лише при наявності надійної та сильної команди, а не купки випадкових людей. Святослав Вакарчук наголосив, що країні потрібні зміни, які вимагають наполегливості; потрібна свобода – мета, за яку наші співвітчизники борються на фронті. Відтак, ця свобода здобувається не байдужістю, а твердими рішеннями і відповідальністю за свої дії.

Сам Святослав Вакарчук при виборі майбутнього голови держави керується такими умовами:

  • Участь кандидата у теледебатах з опонентами, або подібних передачах, у прямому ефірі та без сторонньої допомоги (суфлера);
  • Оголошення складу своєї команди, а саме: міністри закордонних справ, оборони, генерального прокурора, керівників СБУ та СЗР, тощо;
  • Показ прикладів виконаних обіцянок. Це стосується тих кандидатів, які обіймали чи обіймають державну посаду. Він чи вона мають продемонструвати на реальних прикладах, як виконували свої обіцянки в минулому.

Артист зазначив, що задля того, аби наш народ сьогодні міг обирати вільно – неймовірна кількість українців віддала та продовжує віддавати найдорожче – своє життя. Усі мають пам’ятати про це.