Неділя, 22 Травня, 2022

Зеленський приховав віллу в Італії на "курорті російських олігархів", – ЗМІ

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не вказав у власній декларації маєток в Італії, який розташований на курорті Форте-дей-Мармі серед будинків російських олігархів. Про це розповідає “РБК-Україна“. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk.

Отож, Володимир Зеленський, який згідно всіх соціаологічних опитувань має найбільший електорат виборців, не задекларував 15-кімнатну віллу в італійському містечку. Слід зауважити, що на цьому курорті нерухомістю володіють Роман Абрамович, Олег Дерипаска, Михайло Прохоров та багато інших відомих людей Росії.

За інформацією “Слідство.інфо” Володимир Зеленський вказав у власній декларації чотири квартири в Києві, заміський будинок, а також квартири в Ялті та Великій Британії. А от віллу, кандидат у президенти, не вказав.

Цей маєток придбала фірма, яка належить Володимиру Зеленському у 2017 році. Згідно з документами, нерухомість на італійському курорті вартувала 3,8 мільйона євро. Адже, будинок розташований усього у 600 метрах від берегу. 

Втім, чи дійсно Володимир навідується на цю віллу дізнатись журналістам не вдалось. На його сторінці в соціальній мережі Instagram вдалось знайти лишень одне фото, датоване 9 серпня 2017 року. Ймовірно, що на цей час, кандидат у президенти вже володів маєтком. Однак, чи дійсно це так – не відомо. 

Але, журналісти вирішили поцікавитись у Володимира Зеленського, чому ж він не задекларував цю нерухомість попри те, що він з дружиною — кінцеві бенефіціари фірми San Tommaso S.R.L., яка володіє майном у Форте-дей-Мармі. На що журналісти отримали лаконічну відповідь прес-служби кандидата в президенти: 

«Декларація кандидата заповнена в повній відповідності з чинним законодавством України». 

До слова, містечко Форте-дей-Мармі розташоване в регіоні Тоскана, на узбережжі Тірренського моря в 90 кілометрах від Флоренції.