Неділя, 22 Травня, 2022

"Це – вирок владі", – Гриценко про невдале голосування на дільниці

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко учора, як і усі свідомі громадяни України, прийшов до своєї виборчої дільниці разом з дружиною, аби віддати голос за одного з кандидатів. Відтак, Анатолій Гриценко успішно проголосував, а от його дружину, головного редактора тижневика “Дзеркало тижня. Україна” Юлію Мостову, не знайшли у списках виборців. Про це розповідає УНІАН. Більше політичних новин на сайті yes-lutsk

Трансляція з виборчох дільниці де перебував кандидат у президенти велась у соціальній мережі Facebook. Щоправда, за кого він віддав свій голос – не зізнався. Втім, зауважив, що голосує “за Україну без мародерів, у безпеці й добробуті”. 

Щодо курйозу з голосуванням Юлії Мостової, то на думку Анатолія Гриценка, “це – вирок владі”. Адже, жінка давно була прописана за цією адресою, і завжди голосувала саме у тій дільниці. Тим паче, що ще декілька днів тому її ім’я у реєстрі виборців було присутнє. Що сталося наразі – не відомо. 

До слова, учора, 31 березня, в Україні проходили чергові президентські вибори.  Відповідно до календарного плану виборів, дільниці для голосування відкрились о 8:00 та працюватимуть до 20:00 включно. Центральна виборча комісія зареєструвала 39 кандидатів у президенти, створено 200 виборчих округів. Кількість виборчих дільниць, за даними сайту ЦВК, становить 29 тис. 989. У закордонному виборчому окрузі – 101 виборча дільниця. 

На даний час Центральна виборча комісія розпочала опрацювання результатів виборів президента України 31 березня 2019 року – наразі підрахували 86,22% голосів виборців. Лідирує Володимир Зеленський із показником 30,32%.

Анатолій Гриценко посідає 5 місце у президентській гонці, набравши поки 7,02%.

До слова, раніше ми розповідали: про що говоритиме Зеленський під час зустрічі з Путіним.