Субота, 16 Січня, 2021

“Європейська солідарність” та “Свідомі” не голосували на сесії: в чому причина?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчора, 1 грудня, у Луцькій міській раді відбулася чергова сесія на якій обирали секретаря. Як повідомляє yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”, Юрій Безпятко отримав нове призначення. 

Раніше ми повідомляли, що претендентів окрім колишнього радника представлено не було.

Цікаво, але під час сесії у міськраді не обійшлося без інцидентів. 

Депутати від Громадянського руху “Свідомі” відмовилися голосувати за призначення Юрія Безпятко на посаду секретаря Луцької міської ради. Тарас Шкітер, лідер фракції, заявив, що даний кандидат є однопартійцем чинного мера (Ігор Поліщук та Юрій Безпятко – члени партії “За майбутнє”, прим. ред.).

Пан Шкітер впевнений, що така позиція міського голови є порушенням балансу влади. Депутат наголосив на тому, що напередодні виборів пан Поліщук закликав знімати партійні прапори та діяти виключно в інтересах лучан.

Також, голова ГР “Свідомі” підкреслив, що попередні очільника Луцька обирали секретаря виключно з іншої політичної партії, ніж мер. Пан Шкітер впевнений у логічності та правильності таких дій.

Тарас Ігорович заявив про те, що найкращим варіантом було б обрання на посаду секретаря з “Європейської солідарності” – ця партія посіла друге місце по чисельності у раді.

Алла Надточій та Михайло Наход теж підтримали позицію очільника ГР “Свідомі” та поцікавилися у пана Безпятко чи готовий він тримати баланс та розв’язувати питання громади. Останній зазначив, що він хоче і буде працювати в команді для благоустрою міста та жителів.

Думку Тараса Шкітера підтримав Юрій Моклиця. Очільник партії “Європейська солідарність” наголосив, що призначення Юрія Безпятко це виключно для підсилення команди у міськраді, а не об’єднання депутатів.

Більше підтримати “Свідомих” та “ЄС” не зголосився ніхто й у раді провели таємне голосування. Члени вказаних партій не голосували.

За кандидатуру на посаді секретаря Луцької міської ради проголосувало 26 депутатів. Цієї кількості виявилося достатньо для затвердження Юрія Безпятко на новій посаді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...

Перша сесія у Підгайцівській ОТГ: скандал, премії та обрання старост

Минулого тижня у Підгайцівській громаді відбулася перша сесія нового скликання. Голова ОТГ призначив старост та заступників. Зокрема, не обійшлося без скандалу. Більш...

Перше велике інтерв’ю луцького мера: про що говорили?

Минуло лише декілька днів після складення присяги новообраним мером Луцька, але перше велике інтерв’ю пан Поліщук вже встиг надати місцевому телеканалу “Аверс”....

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...