Неділя, 18 Квітня, 2021

Претенденти на посаду секретаря Луцької міськради

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 1 грудня, о 10:00 розпочнеться сесія Луцької міської ради на якій розглянуть важливі питання. Зокрема, буде обрано секретаря. Хто претендує на цю посаду та що відомо про чиновника – розповість yes.lutsk з посиланням на ІА “Волинські новини”.

Вівторок стане черговим днем великих призначень. Як стало відомо, на посаду секретаря Луцької міськради претендує лише Юрій Безпятко, однопартієць новообраного мера Ігоря Поліщука та радник з питань житлово-комунального господарства й діяльності комунальних підприємств.

Нагадаємо, Безпятко Юрій Володимирович народився в обласному центрі Волині у червні 1975 року. За два десятки років здобув вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” у Волинському державному університеті. Ще через десять років, пан Безпятко закінчив навчання за спеціальністю “Фінанси” у Луцькому національному технічному університеті.

Кар’єра Юрія Володимировича до 2019 року не була пов’язана з політикою: звичайний робітник, сторож дитячого садочку, маркетолог та менеджер з реклами у місцевих виданнях “Віче”, “Наш Час” та “Волинь”. Лише минулого року чоловік став радником мера з питань житлово-комунального господарства й діяльності комунальних підприємств.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.