Вівторок, 28 Червня, 2022

Претенденти на посаду секретаря Луцької міськради

Сьогодні, 1 грудня, о 10:00 розпочнеться сесія Луцької міської ради на якій розглянуть важливі питання. Зокрема, буде обрано секретаря. Хто претендує на цю посаду та що відомо про чиновника – розповість yes.lutsk з посиланням на ІА “Волинські новини”.

Вівторок стане черговим днем великих призначень. Як стало відомо, на посаду секретаря Луцької міськради претендує лише Юрій Безпятко, однопартієць новообраного мера Ігоря Поліщука та радник з питань житлово-комунального господарства й діяльності комунальних підприємств.

Нагадаємо, Безпятко Юрій Володимирович народився в обласному центрі Волині у червні 1975 року. За два десятки років здобув вищу освіту за спеціальністю “Фізичне виховання” у Волинському державному університеті. Ще через десять років, пан Безпятко закінчив навчання за спеціальністю “Фінанси” у Луцькому національному технічному університеті.

Кар’єра Юрія Володимировича до 2019 року не була пов’язана з політикою: звичайний робітник, сторож дитячого садочку, маркетолог та менеджер з реклами у місцевих виданнях “Віче”, “Наш Час” та “Волинь”. Лише минулого року чоловік став радником мера з питань житлово-комунального господарства й діяльності комунальних підприємств.