Середа, 29 Червня, 2022

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав, що планує зробити там найближчим часом, пише yes-lutsk.

За словами очільника Луцька, територія біля замку Любарта повинна стати як окрасою міста, так і функціональною частиною. Про це Ігор Поліщук заявив на сайті Луцької міської ради.

Що планує зробити мер на місці Старого ринку?

Ігор Поліщук повідомив про рішення суду, який відмовив у задоволенні позову обласній спілці споживчих товариств. Нагадаємо, Луцька рада виграла суд у першій інстанції, а спілка вимагала скасувати його.

«Також ми виграли апеляцію. Однак, коли справа дійшла до Верховного Суду України, він постановив направити справу на новий розгляд до першої інстанції. Сьогодні справу розглядає Господарський суд Волинської області.

Проаналізувавши, як колишній юрист, деталі справи, я сподіваюся, що рішення буде прийняте на нашу користь. І після цього ми далі працюватимемо над перенесенням Центрального ринку», – розкпзав очільник Луцька.

Зауважимо, що нещодавно було проведено всеукраїнський конкурс архітектурних праць, які стануть вирішальними у майбутньому території Старого міста. Вже обрано трьох переможців. Їхні роботи не передбачають ніякої багатоквартирної забудови чи, наприклад, торгових центрів та гіпермаркетів.

Натомість Ігор Поліщук повідомив, що на місці Старого ринку буде нова площа, яка з‘єднає Старе місто та Луцький центральний парк імені Лесі Українки. Для того, щоб площа була не лише гарною, але й функціональною, мер міста планує залишити там торгівлю харчовими продуктами в павільйоні. Проте його ще будуть підлаштовувати під проєкт майбутньої площі, яку незабаром повинні затвердити.

Окрім цього, площа біля замку буде призначення для організації та проведення різноманітних заходів, там буде створено оглядові майданчики, сквери та доріжки для прогулянок. Саме тому перенесенння Старого ринку продовжуватиметься, а на його місці буде розташована нова площа, яка стане візитівкою міста Луцька.