П’ятниця, 20 Травня, 2022

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

На сайті Луцької міської ради повідомили про те, що у перший день весни очільник міста провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні та Генеральним консулом Республіки Польща у Луцьку. 

Ігор Поліщук отримав привітання від Бартоша Ціхоцкі щодо посади мера Луцька. Останній зокрема, одразу ж повідомив, що Польща буде й надалі плідно співпрацювати з обласним центром Волині.

Надзвичайний і Повноважний Посол наголосив, що у Луцьку живе чимало поляків, а українсько-польську компанію “Модерн-Експо” назвав кращим прикладом співпраці. Також, пан Ціхоцкі розповів, як вихваляє обласний центр у столиці за його готовність до розвитку та спільну будову нових проєктів.

Міський голова, у свою чергу, наголосив на тому, що місто має багаторічний досвід тісної роботи з Генеральним консульством та деякими містами-партнерами у Польщі. За словами Ігоря Поліщука, Луцьк реалізовує чимало проєктів, у тому числі й грантових. Також, очільник міста підкресли й те, що наше місто є надійним парнером та усі взяті обов’язки виконуються.

Між консулом, мером Луцька та Послом було обговорено можливість створення спільного бізнес-форуму та декілька питань щодо культурної співпраці.