П’ятниця, 18 Червня, 2021

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

На сайті Луцької міської ради повідомили про те, що у перший день весни очільник міста провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні та Генеральним консулом Республіки Польща у Луцьку. 

Ігор Поліщук отримав привітання від Бартоша Ціхоцкі щодо посади мера Луцька. Останній зокрема, одразу ж повідомив, що Польща буде й надалі плідно співпрацювати з обласним центром Волині.

Надзвичайний і Повноважний Посол наголосив, що у Луцьку живе чимало поляків, а українсько-польську компанію “Модерн-Експо” назвав кращим прикладом співпраці. Також, пан Ціхоцкі розповів, як вихваляє обласний центр у столиці за його готовність до розвитку та спільну будову нових проєктів.

Міський голова, у свою чергу, наголосив на тому, що місто має багаторічний досвід тісної роботи з Генеральним консульством та деякими містами-партнерами у Польщі. За словами Ігоря Поліщука, Луцьк реалізовує чимало проєктів, у тому числі й грантових. Також, очільник міста підкресли й те, що наше місто є надійним парнером та усі взяті обов’язки виконуються.

Між консулом, мером Луцька та Послом було обговорено можливість створення спільного бізнес-форуму та декілька питань щодо культурної співпраці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...