П’ятниця, 20 Травня, 2022

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них – майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

У суботу 13 березня, мер обласного центру Волині опублікував відео з підсумками роботи за минулий тиждень. Ігор Поліщук надав відповіді на запитання й зокрема про демонтаж кіосків на Центральному ринку.

За словами пана Поліщука, сьогодні ніхто не буде проводити демонтаж. Адже, як відомо, минулого місяця у департаменті муніципальної варти заявляли про продовження знесення ринку 15 березня.

Натомість міський голова закликав підприємців провести зустріч та обговорити подальшу співпрацю. Ігор Поліщук впевнений, що діалог з підприємцями вкрай необхідний, аби досягти компромісу та задовільнити обидві сторони.

Нагадаємо, у лютому 2020 року, розпочалося знесення кіосків на Центральному ринку Луцька. Серед ночі на територію ринку заїхали грейдери, а підприємці усіма силами намагалися захистити власне майно. Люди блокували роботу техніки та перекривали вулицю.