Четвер, 18 Серпня, 2022

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

9 березня, Громадянський рух “Свідомі” стали ініціаторами проведення Дня депутата у міській раді. Однією з проблем, які обговорювалися під час заходу, стало розміщення платіжних терміналів компанії “City Card”.

Як відомо, величезна кількість лучан нарікає не лише на загальну роботу безготівкової системи оплати проїзду, а й на відсутність терміналів для поповнення цих карток. 

Інна Артемчук, заступниця директора товариства з обмеженою відповідальністю “City Card”, розповіла про те, як працює на сьогодні система та як відбувається моніторинг роботи транспорту у Луцьку.

Своєю чергою, Борис Смаль зазначив, що лучани здійснювали значний супротив електронній системі оплати проїзду. Зокрема, містяни нарікали на малу кількість терміналів компанії для поповнення карток.

Посадовець зауважив, що ці бокси встановлюються у місцях, де фіксується найбільший потік пасажирів. Також, було наголошено на тому, що термінали буди розміщенні у місцях, які не практично не використовувалися. Кожен такий бокс повинен себе окупити.

Зокрема, пан Смаль розповів, що бувають випадки викидання звичайних лавок у річку й місцева влада, разом із представниками компанії хвилюються, аби та сама участь не спіткала й термінали.

.