Вівторок, 27 Липня, 2021

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

9 березня, Громадянський рух “Свідомі” стали ініціаторами проведення Дня депутата у міській раді. Однією з проблем, які обговорювалися під час заходу, стало розміщення платіжних терміналів компанії “City Card”.

Як відомо, величезна кількість лучан нарікає не лише на загальну роботу безготівкової системи оплати проїзду, а й на відсутність терміналів для поповнення цих карток. 

Інна Артемчук, заступниця директора товариства з обмеженою відповідальністю “City Card”, розповіла про те, як працює на сьогодні система та як відбувається моніторинг роботи транспорту у Луцьку.

Своєю чергою, Борис Смаль зазначив, що лучани здійснювали значний супротив електронній системі оплати проїзду. Зокрема, містяни нарікали на малу кількість терміналів компанії для поповнення карток.

Посадовець зауважив, що ці бокси встановлюються у місцях, де фіксується найбільший потік пасажирів. Також, було наголошено на тому, що термінали буди розміщенні у місцях, які не практично не використовувалися. Кожен такий бокс повинен себе окупити.

Зокрема, пан Смаль розповів, що бувають випадки викидання звичайних лавок у річку й місцева влада, разом із представниками компанії хвилюються, аби та сама участь не спіткала й термінали.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...