Четвер, 17 Червня, 2021

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті? У першу чергу приватний сектор є влучним варіантом для тих, хто цінує власний простір. Відсутність сусідів за стіною також є великою перевагою на користь цього.

Головні переваги

Обов’язково з кожним будинком йде «у комплекті» доволі велика ділянка. Якщо вам потрібно більше власної площі навколо будівлі, то купити будинок в Луцьку буде найбільш вигідним рішенням. Додаткові плюси, які можна отримати:

  • можна проводити перепланування та розширяти первісний будинок;
  • власне місце для паркування авто;
  • на своїй території можна влаштувати сад і город;
  • двір оточений парканом — безпека для дітей;
  • багато простору для великого собаки.

Будинок підходить тим, хто не любить залежати від інших. Якщо у квартирах завжди треба враховувати думки сусідів, підлаштовуватися під режим їх дітей, то тут ваші права значно розширені. Також приватний сектор у місті має розвинену інфраструктуру, тож не обов’язково мати власний автомобіль. Хоча під час купівлі будинку на околиці міста або за ним треба все ж таки подумати про транспорт та розраховувати свій час на дорогу.

Недоліки будинку

Говорячи про мінуси, з якими ми стикаємося протягом життя у будинку, можна виділити деякі незручності з обслуговуванням. Ділянку навкруги себе потрібно постійно прибирати: влітку працювати із землею та травою, взимку — зі снігом. 

Можна вирішувати ситуацію коштом звернення до комунальних організацій або наймання робітників. Через велику площу процес прибирання усередині затягується, але при правильному розподілі часу розв’язується доволі швидко. 

Отже, власна будівля у Луцьку — це ідеальне рішення для поціновувачів зручного життя на природі. Тут можна збирати велику компанію друзів або родичів та відпочивати з комфортом для себе. А пропозицій для вибору досить — скористайтеся сервісом OLX або іншим джерелом для влучних пошуків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...