Неділя, 22 Травня, 2022

Кандидати на посаду мера Луцька: хто вони?

Зовсім незабаром, а саме 25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори у кожному місті України. Для лучан цей день стане вирішальним, адже нарешті у місті буде офіційний очільник. Нагадаємо, що майже третій рік поспіль в обласному центрі Волині не було мера, був лише виконувач обов’язків, пише yes-lutsk.

Ми зібрали коротку інформацію про тих, хто буде брати участь у виборах на посаду міського голови. Нагадаємо, висування кандидатів на посади голів рад населених пунктів, кандидатів в депутати розпочалося 15 вересня і тривало до 00:00 24 вересня.

Головні кандидати на посаду мера Луцька

Від партії «За майбутнє» змагатиметься радник міського голови Ігор Поліщук. Про це повідомили під час форуму 11 вересня. 

Ігор Поліщук є ще з 2017 року виконувачем обов’язків мера Луцька, а також секретарем ради після смерті останнього очільника міста Миколи Романюка. Крім цього, Ігор Поліщук займав посади головного юрисконсульта, заступника голови БФ «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Юрій Моклиця балотуватиметься за посаду очільника міста Луцька від партії «Європейська солідарність». Про це заявили ще 16 вересня поточного року на конференції.

Юрій Моклиця – помічник народного депутата, активний громадський діяч, колишній заступник міського голови Луцька. Також у місті він відомий як актор-аматор, географ та активіст.

Роман Бондарук балотується на звання мера Луцька від політичної партії «Слуга народу». Валерій Стернійчук – очільник волинського осередку партії повідомив про це ще 31 серпня на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. У 2010 році Романа Бондарука було обрано депутатом Луцької міської ради, окрім цього ввн був членом міського виконавчого комітету Луцької міської ради. Зараз він є директором ТзОВ «Волинська друкарня», раніше був очільником управління КР «Промбуд-6».

Кандидаткою на посаду Луцького міського голови від Громадянського Руху «Свідомі» стала Алла Надточій. Про це лідер «Свідомих» Андрій Покровський заявив ще 4 вересня під час конференції руху. Алла Надточій із 2015 року – депутатка Луцької міської ради. Сьогодні Алла Надточій є членкинею ГР “Свідомі” та виконавчою директоркою організації на громадських засадах.

На посаду міського голови Луцька балотуватиметься громадський діяч, підприємець та бізнесмен від «Часу принципових» Віктор Грисюк. Окрім цього, він відомий як організатори музичного фестивалю «Art jazz» та співвласник джаз-клубу «Цитра».

Від об’єднання «Свобода» також на місце мера Луцька претендує Микола Федік. Про це він повідомив у своєму відеоролику 17 вересня. Микола Федік є приватним підприємцем, а також депутатом Луцької міської ради з жовтня 2015 року, очільник фракції ВО «Свобода».

За місце мера міста Луцька боротиметься і місцевий адвокат Артур Мартіросян. Звернення до жителів Луцька Артур Мартіросян опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Артур представив свою команду, яка складається з представників різноманітних сфер діяльності людини.

Від політичної партії «Голос» на посаду звання мера міста Луцька боротиметься  Богдан Шиба. Він був першим заступником голови Волинської обласної державної адміністрації, а у 2006 році він був обраний мером міста Луцька. На посаді він був до жовтня 2010 року. Наразі Богдан Шиба є очільником ДП «Волиньстандартметрологія».