П’ятниця, 1 Липня, 2022

Луцькі чиновники ніяк не відреагували на події в центрі міста: за цілий день – жодного коментаря

Вчорашні події в центральній частині нашого міста нікого не залишили байдужими – на щастя, все обійшлося відносно спокійно. Сьогодні ж, 22 липня, мережа почала кишіти жартами про вчорашні події, іронічними зображеннями та саркастичними коментарями лучан (і не тільки лучан), пише yes-lutsk.com.ua.  

Однак, поки всі достатньо емоційно реагували на події в Луцьку, міська рада буквально відмовчувалася – в цей день вчора на офіційній сторінці Луцької міської ради не можна було прочитати жодної інформації або ж коментаря стосовно останніх подій. Інформації, яку поширювали місцеві ЗМІ в мережі, звісно було більше, ніж достатньо, однак це не означає, що за пошуками інформації люди не звернуться до офіційного сайту місцевої влади. 

Натомість реакція на події 21 липня, які назавжди увійдуть в історію міста Луцьк (як би там не було, таке трапляється не часто), з`явилася на сайті Луцької міської ради вже наступного дня, 22 липня. Тут повідомили, що місцеві чиновники засуджують будь-які дії такого характеру. 

“Такі дії наражають на небезпеку громадян, адже будь-яке посягання на життя та здоров’я людей – неприпустиме”, – йдеться на сайті Луцької міської ради.  

Крім того, в Луцькій міській раді вважають, що останні події в місті і ця вся ситуація має стати хорошим уроком для нас на майбутнє, і свої висновки на майбутнє також мають зробити і працівники місцевих правоохоронних органів. 

Так, вчорашній випадок продемонстрував, що навіть спокійне, тихе місто Луцьк може опинитися під загрозою терористичних акцій. 

Зазначимо, що на вчорашні події в центрі Луцька відреагував навіть власник Space X та відомий американський бізнесмен Ілон Макс, який написав про це на своїй сторінці у Twitter коментар, зазначивши, що це “просто ще один день у 2020 році”.