Середа, 28 Липня, 2021

Луцькі чиновники ніяк не відреагували на події в центрі міста: за цілий день – жодного коментаря

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Вчорашні події в центральній частині нашого міста нікого не залишили байдужими – на щастя, все обійшлося відносно спокійно. Сьогодні ж, 22 липня, мережа почала кишіти жартами про вчорашні події, іронічними зображеннями та саркастичними коментарями лучан (і не тільки лучан), пише yes-lutsk.com.ua.  

Однак, поки всі достатньо емоційно реагували на події в Луцьку, міська рада буквально відмовчувалася – в цей день вчора на офіційній сторінці Луцької міської ради не можна було прочитати жодної інформації або ж коментаря стосовно останніх подій. Інформації, яку поширювали місцеві ЗМІ в мережі, звісно було більше, ніж достатньо, однак це не означає, що за пошуками інформації люди не звернуться до офіційного сайту місцевої влади. 

Натомість реакція на події 21 липня, які назавжди увійдуть в історію міста Луцьк (як би там не було, таке трапляється не часто), з`явилася на сайті Луцької міської ради вже наступного дня, 22 липня. Тут повідомили, що місцеві чиновники засуджують будь-які дії такого характеру. 

“Такі дії наражають на небезпеку громадян, адже будь-яке посягання на життя та здоров’я людей – неприпустиме”, – йдеться на сайті Луцької міської ради.  

Крім того, в Луцькій міській раді вважають, що останні події в місті і ця вся ситуація має стати хорошим уроком для нас на майбутнє, і свої висновки на майбутнє також мають зробити і працівники місцевих правоохоронних органів. 

Так, вчорашній випадок продемонстрував, що навіть спокійне, тихе місто Луцьк може опинитися під загрозою терористичних акцій. 

Зазначимо, що на вчорашні події в центрі Луцька відреагував навіть власник Space X та відомий американський бізнесмен Ілон Макс, який написав про це на своїй сторінці у Twitter коментар, зазначивши, що це “просто ще один день у 2020 році”.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...