Неділя, 22 Травня, 2022

Чи піде Положинський в мери?

Вже досить давно ходять чутки про те, що відомий музикант і співак Олександр Положинський збирається стати мером Луцька, пише сайт yes-lutsk. Пліткували не на жарт, тож нарешті луцька зірка дала свій коментар стосовно своєї участі у місцевих виборах та прагнення опинитися на посаді голови нашого міста.

Так, Сашко запевнив журналістів – мріє щиро про те, аби місто Луцьк стало ще кращим і комфортнішим для лучан. Мріє, однак балотуватися в мери поки що не збирається – на цьому етапі життя музична кар’єра і творчість означають для співака набагато більше, аніж політична діяльність.

Водночас Положинський не заперечує – абсолютно всьому можна в наш час навчитися. Зізнається, що сам має певний багаж знань та навички, необхідні для того, щоб очолювати таке місто як Луцьк. Однак, за його переконанням, для цього потрібен час, а для очолювання такого міста також необхідно мати хорошу і надійну команду. Зараз в Олександра такої міцної команди поки що немає.

Розповідаючи журналістам про свої політичні плани на майбутнє, Олександр зізнався, що не хоче йти стопами нашого чинного Президента і вчитися новій посаді, перебуваючи на ній, а не до приходу на таку відповідальну роботу.

Тож можна зробити висновки, що Олександр Положинський таки не збирається балотуватися в мери і для нього балачки про мерство – це весела розвага. Зачасту для того, щоб змусити когось понервувати, як розповів сам співак журналістам “Громадського”.

Пригадаємо, місцеві вибори в Україні мають відбутися одночасно по всій території вже 25 жовтня. В цей день українські виборці будуть обирати собі нових міських голів та представників органів місцевої влади.

Зазначимо, що сьогодні, 21 серпня, стало відоме ім’я першого кандидата на посаду голови Луцької міської ради.