Середа, 28 Липня, 2021

Стало відоме ім’я першого кандидата на посаду голови Луцька: хто він?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 21 серпня, стало відомим ім’я першого кандидата на посаду голови міста Луцьк, пише сайт yes-lutsk. Про свій намір брати участь в майбутніх місцевих виборах в країні оголосив знаний луцький бізнесмен та активний громадський діяч Віктор Грисюк, який написав про бажання перемогти на прийдешніх виборах на своїй сторінці у Facebook.

Чому Віктор Грисюк хоче йти в мери?

В дописі на своїй сторінці Віктор Грисюк спробував пояснити лучанам, чому планує стати мером Луцька і що спонукає його взяти участь в найближчих місцевих виборах.

Так, бізнесмена спонукає піти в мери небажання того, щоб Луцьк став “периферією з перевагами лише для обраних”. Для цього і займається зараз формуванням міцної та надійної команди принципових лучан, які візьмуться за діло серйозно і втілять в життя ефективну стратегію розвитку комфортного міста Луцьк.

“Місто творять люди і час принципових настав!”, – зазначив Віктор Грисюк.

А в контексті останніх подій в місті Віктор Грисюк також зауважив, що хоче перетворити Луцьк в безпечне місто, а не привабливе для терористів.

Що відомо про Віктора Грисюка?

Варто зауважити, що Віктор Грисюк є власником бізнесу в рідному місті – тут він володіє джаз-клубом “Цитра” і чемно сплачує податки. Окрім того, Віктор Грисюк – один з організаторів джазового фестивалю в нашому місті.

Основна заслуга діяльності Віктора Грисюка як активного громадського діяча в Луцьку – це формування міжнародного іміджу Луцька. Саме з цією метою Віктор Грисюк організував не один джазовий фестиваль в нашому місті, займався організацією численних бізнес-подій – форумів, зустрічей тощо. На такі події до нашого міста приїжджали численні гості з-за кордону, серед яких навіть були зірки світового масштабу, авторитетні депутати Європарламенту, а також іноземні інвестори.

Завдяки діяльності Віктора Грисюка заговорили далеко за кордоном – в Америці, Польщі та Австралії.

Ім’я першого кандидата у мери лучанам вже відомо. Хто наступний?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...