Понеділок, 4 Липня, 2022

Стало відоме ім’я першого кандидата на посаду голови Луцька: хто він?

Сьогодні, 21 серпня, стало відомим ім’я першого кандидата на посаду голови міста Луцьк, пише сайт yes-lutsk. Про свій намір брати участь в майбутніх місцевих виборах в країні оголосив знаний луцький бізнесмен та активний громадський діяч Віктор Грисюк, який написав про бажання перемогти на прийдешніх виборах на своїй сторінці у Facebook.

Чому Віктор Грисюк хоче йти в мери?

В дописі на своїй сторінці Віктор Грисюк спробував пояснити лучанам, чому планує стати мером Луцька і що спонукає його взяти участь в найближчих місцевих виборах.

Так, бізнесмена спонукає піти в мери небажання того, щоб Луцьк став “периферією з перевагами лише для обраних”. Для цього і займається зараз формуванням міцної та надійної команди принципових лучан, які візьмуться за діло серйозно і втілять в життя ефективну стратегію розвитку комфортного міста Луцьк.

“Місто творять люди і час принципових настав!”, – зазначив Віктор Грисюк.

А в контексті останніх подій в місті Віктор Грисюк також зауважив, що хоче перетворити Луцьк в безпечне місто, а не привабливе для терористів.

Що відомо про Віктора Грисюка?

Варто зауважити, що Віктор Грисюк є власником бізнесу в рідному місті – тут він володіє джаз-клубом “Цитра” і чемно сплачує податки. Окрім того, Віктор Грисюк – один з організаторів джазового фестивалю в нашому місті.

Основна заслуга діяльності Віктора Грисюка як активного громадського діяча в Луцьку – це формування міжнародного іміджу Луцька. Саме з цією метою Віктор Грисюк організував не один джазовий фестиваль в нашому місті, займався організацією численних бізнес-подій – форумів, зустрічей тощо. На такі події до нашого міста приїжджали численні гості з-за кордону, серед яких навіть були зірки світового масштабу, авторитетні депутати Європарламенту, а також іноземні інвестори.

Завдяки діяльності Віктора Грисюка заговорили далеко за кордоном – в Америці, Польщі та Австралії.

Ім’я першого кандидата у мери лучанам вже відомо. Хто наступний?